Skocz do zawartości

Drz 400 Sm


Lusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może z forum suzuki drz 400 SM albo jakiegoś znajomego, który ma taki moto? :smile: Planuję kupić takiego rumaka, a chciałabym najpierw usiąść i zobaczyć czy w ogóle dosięgam do ziemi i czy nie za duże moto dla mnie. Wolę przymierzyć gdzieś w okolicy niż jechać 300 km i stwierdzić, że jednak jestem za niska :P Będę wdzięczna za pomoc :smile:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jesteś bardzo wysoką dziewczyną, albo musisz się pogodzić z tym że na DRZ nie będziesz dotykać nogami ziemi. Szczęśliwie nie jest to konieczne. Tj. można nauczyć się jeździć motocyklami wuższymi niż psowate supersporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma. Poszedł Priv

Jednakże możesz zrobić tak jak napisał wielebny67 gdyby było za wysoko.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej nauczyć się jeździc na wysokim motocyklu. To nic trudnego. Podstawa to się nie przejmować. Gdyby nikt Tobie nie powiedział że na motocyklu trzeba dotykać obiema nogami ziemi, to pewnie nawet byś o tym nie pomyślała. Wpuszczanie lag, wymiana kanapy itp. to de facto psucie motocykla.

 

A jak już się przyzwyczaisz to docenisz że jeźdżąc motocyklem można skupić się na jeździe, a nie dbaniu o to aby buty za bardzo nie poobdzierały się o asfalt.

Edytowane przez Mariusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam jazdę ale na torze :smile: chociaż zdarzy się czasami gdzieś pojechać. Chodzi mi głownie o to czy jak zahamuję to jakoś chociaż jedna noga będzie stabilna na ziemi :smile: Raz bym poleciała na bok  :P Na pewno jak się przyzwyczaję, to będzie super :smile:

Edytowane przez Lusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie podpieraj. Proste :smile:
Przy hamowaniu może to być nawet niebezpieczne aby gmerać nogą przy ziemi ;)

A w międzyczasie zastanów się czy chcesz wersję SM czy S (bardziej ekstremalnie Y lub E). Motocykl nadaje się do jazdy poza czarnym, ale prościej kupić S i dodać drugie małe felgi niż w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak się zatrzymam to podeprzeć się muszę :P a właśnie bym padła po zatrzymaniu, bo ktm za wysoki dla mnie :P zanim noga stanęła na ziemi, to już kat był tak przechylony, że poleciałabym z nim :P i w sumie raz zaraz po wgramoleniu się na moto też bym leżała, bo chciałam sama i źle by się skończyło :P na pewno to jest kwestia wyćwiczenia ale jak dostaję zabawkę na 5 minut, to się za wiele nie nauczę :P na sucę w końcu ogarnę :biggrin: siedziałam raz na crosie DRZ ale z tego co wiem, to SM troszkę niższe jest. po prostu muszę usiąść i zobaczyć :smile: może wcale tak źle nie będzie :smile:

co do wersji to mi obojętne, na pewno nie chce żadnej kopki i musi mieć wygląd supermoto :biggrin: kata nigdy nie będę miała, więc została suka :P

dzięki Wielebny :smile: na pewno się zgłoszę :biggrin: w sumie to nie ma opcji innego moto :P chociaż myślałam jeszcze o jadźce wr 250 x...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Doceniam jazdę ale na torze

 

 

w międzyczasie zastanów się czy chcesz wersję SM czy S (bardziej ekstremalnie Y lub E)

Jeżeli moto będzie wykorzystywane głównie na torze i trochę na ulicy to polecam jednak wersję SM która ma inaczej zestrojony zawias i jest niższa co jest też na plus przy jeździe torowej.

 

 

 

kata nigdy nie będę miała, więc została suka

...Husqvarna SMR 450 ?  B)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michał wystarczy jedna skarbonka bez dna w domu

Już nie być taka sknera, półtora litra oleju raz na jakiś czas na zmianę żałujesz ?  :P  :laugh2:  ;)

 

bikepics-2720588-full.jpg

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...