Skocz do zawartości

Ciekawe Sklepy - Promocje, Wyprzedaże, Okazje


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy kupił kurtke właśnie Akito i płacze, że nie może dostac takich spodni. Podaj link czy coś.

Edytowane przez B3DNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zaważyłem, że wiele osób ma problem z dopasowaniem do siebie porządnego skórzanego kombinezonu motocyklowego .

Niektóre renomowane firmy mają opcję wydłużenie, bądź skrócenia kombinezonu za dopłatą ok. 30% ceny rynkowej, ale to jest zazwyczaj 3-5 cm, a czasem jest to za mało, bądź rezygnujemy i przez nasze gabaryty decydujemy się zostać przy mniej komfortowych tekstylach .
 

Miałem identyczny problem 200cm wz. 87kg wagi każdy firmowy kombinezon który był na mnie dobry na długość zostawiał wewnątrz miejsce na trzech takich jak ja, byłem już przekonany, że zostanę przy tekstylach na zawsze ...

 

Jednak rozpocząłem poszukiwania w internecie, na początku odnalazłem trzy strony (Czeska, Niemiecka i Słowacka) które oferują szycie kombinezonów "na miarę" po wypełnieniu odpowiedniej ankiety na stronie www, podaniu swoich wymiarów w odpowiedniej tabeli i wpłaceniu na nasze ok 3500zł można się spodziewać kuriera . Jednak ja nie lubię zakupów w ciemno i przed kupieniem lubię sobie pomacać, zrezygnowałem. Na domiar tego cena wydawała mi się dosyć wygórowana . Po nieudanych poszukiwaniach w internecie przeniosłem się na Łódźki moto-bajzel, gdzie zupełnie przypadkiem natknąłem się na przedstawicieli Polskiej firmy "LKJ" mieszczącej się w Radomiu .

Przechodząc do meritum firma LKJ (http://www.lkj-motoskory.pl/index.php) szyje kombinezony na zamówienie, jakie tylko chcecie i na każdy wymiar . 

Koszt całego kombiaka to ok. 2200zł w porównaniu z zagranicznymi firmami które ceniły cały kombinezon za ok. 3500zł to cena wydaje się bardzo przystępna .

 

Ja miałem takie szczęście, że mój kombinezon był z "zwrotu" ktoś o bardzo podobnych wymiarach zamówił sobie kombiak po czym zmienił motocykl i zamówił drugi w innej kolorystyce, a ten został mi sprzedany 30% taniej . Jednak teraz zamówiłem kombinezon damski dla kobitki 155cm i bez problemów w przeciągu dwóch tygodni od pobrania wymiarów jest gotów do odbioru i wysłany do mnie kurierem . Dodam jeszcze, że jeżeli kiedykolwiek jakaś część kombinezonu zetrze się Wam bądź zniszczy, wszystko są wstanie wymienić bez kupowania nowego kombinezonu . Takie rzeczy jak krój, kolorystyka, garb, protektory, slajdery, wentylacje ustalamy sami gdzie co i jak chcemy . Jakość skóry i ochraniaczy moim zdaniem jest bardzo dobra . Jeżeli chcemy kombiak np. na podobny wzór do istniejących już firmówek ... również nie ma problemu :smile:

 

Napisałem tego posta nie w celach reklamowych firmy LKJ tylko w celach informacyjnych dla wszystkich co borykają się z takim samym problemem co ja .

Moim zdaniem warto jest wydać kilka stówek więcej i kupić nasz wymarzony idealnie dopasowany kombinezon, niż jeździć w czym z czego i tak nigdy nie będziemy zadowoleni :smile:

Edytowane przez Fazerro (wyświetl historię edycji)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty będziesz wiedział. Mają jednoczesciowe kombinezony? Na stronie nie znalazłem. Opcja całkiem fajna.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoczęściówki też szyją 

 

Zapomniałem dodać, to nie jest jakaś ogromna firma i jak pojedziecie na miejsce to się nie przestraszcie .

Właściciel jest typowym detalistą, mało sprzedaje na masówkę . Pan w słusznym wieku zatrudniający kilka szwaczek, ale zna się na robocie :smile:

Edytowane przez Fazerro (wyświetl historię edycji)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szukam opinii o http://www.e-riders.pl/   Ktokolwiek tak kupował i może ewentualnie polecić? Maja dość niskie ceny, aż za niskie. zastanawiam się czy są oryginale czy to jakieś chińskie gówno. 

Edytowane przez Szara (wyświetl historię edycji)

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kiedyś w tym sklepie internetowym ale zamówiłem ostatecznie z 4Ride.pl
Tutaj faktycznie ceny niższe niż w innych, spytaj ich o możliwość wysyłki pobraniowej i sprawdź przy odbiorze ;) 

Najlepszy sposób na sklepy internetowe, jeśli się zgodzą - wtedy jest bezpiecznie (przynajmniej do pierwszej wykonywanej reklamacji lub gwarancji :biggrin: )

Edytowane przez MaciejM (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...