Jump to content

Ciekawe Sklepy - Promocje, Wyprzedaże, Okazje

Lans
 Share

Recommended Posts

Piszcie tutaj, jak znacie jakieś ciekawe oferty zwiazane z moto.

Może kogoś to zainteresuje, ceny niższe niż allegro :

Części i akcesoria motocyklowe. Inter Motors - Fabryka Adrenaliny sakwy | sklep | buty | części motocyklowe | kaski | sklep | ubrania | kufry | kurtki | obuwie | rękawice | spodnie | szyby | ubrania | agv | alpinestars smx

Edited by Suchy-wolk
Przeniesiony temat. (see edit history)

• 3 months later...

Prosiłbym o pomoc zamierzam kupić drugi kombinezon dwu częściowy, może wie ktoś gdzie najlepiej podjechać żeby był jakiś wybór no i ceny nie z kosmosu :smile: najlepiej jakieś alpiny, dainese itp z góry dzięki za pomoc :cheers:

Salon Suzuki na Włókniarzy przy św. Teresy, duży wybór, Rut-mar na 1 maja 31/33, na Drewnowskiej na przeciwko manu jest też jakiś sklep w podwórku ale nie wiem czy mają alpiny i dainese. Ja swoje kombi osobiście kupiłem w rut-marze na początku sezonu z wyprzedaży przecenione na 50%. Warto szukać.

Hein_Gericke

Zawsze jak już będziesz w trasie możesz wpaść do nas Ul. Kwidzyńska 29 Sztumska Wieś. Już niedługo mamy otwarcie. A jak otwarcie to promocje a jak promocje to na pewno ceny nie z kosmosu.

• 3 months later...

Wprawdzie już trochę po czasie, ale tytułem doinformowania napiszę - WOLFMOTO.pl - Drewnowska 77 - na tę chwilę mamy spory wybór kombinezonów jednoczęściowych skórzanych IXONa i trochę mniej znanej firmy holenderskiej. Ceny skórzanych kombinezonów zaczynają się od 990zł - zapraszam na przymiarki. :smile:

No tak, tyle, że ceny od 2000 :smile:

no niestety trzeba sie liczyc z taka cena,jak chce sie kupic kombi alpiny czy dainese :smile:

• 3 weeks later...

Witam wszystkich,

Jakiś czas temu kuferek K-Max kupiłem w ww.Korando.pl na Przędzalnianej 98 i szczerze powiem, że zadowolony jestem.

Sprzedawca bardzo sympatyczny, chętnie doradza i widać, że zna się na rzeczy.

Nie chciał wcisnąć droższej Kappy tylko szczerze poleciał K-Max.

Jutro prawdopodobnie kupię u niego pokrowiec a może coś jeszcze.

Kupowaliście coś u niego ? Polecacie czy odradzacie ?

Ja kupowałem fajkę NGK i buty probiker :smile: Sprzedawca w porządku, doradzi i dla stały klientów da zniżkę ;)

Również, byłem tam kilka razy i zadowolony. Nie wciskają na siłę droższych (nie zawsze lepszych) rzeczy. Mają mnóstwo części na zamówienie a ceny konkurencyjne.

Ceny bardzo konkurencyjne i zawsze można się targować. W tym roku tylko raz robiłem zakupy, ale w starej siedzibie w ubiegłym roku trochę naliczyłem akcesoriów i jestem bardzo zadowolony :smile:

jak sklep był jeszcze podaj przy ul. Wysokiej, to dojechałem po zakup pokrowca, ale nie mogłem odjechać gdyż miałem problem z regulatorem napięcia i aku padło. Super sprzedawca, pomógł odpalić moto i ot szczęśliwy wróciłem do domu ;]

Polecam zakupy w Sputnik Tem jeśli chodzi o ciuchy BÜSE jak i wiele innych rzeczy.

Tym bardziej iż lokalnie, można podjechać, daleko nie jest.

http://sputnik-team.pl/

Ceny naprawdę zacne.

Kiedyś sklep był w Zgierzu na kuraku, obecnie w Grotnikach Jedlicze.

Byłem jakiś miesiąc temu tam bez kasy - popytać, pooglądać. Bardzo sympatyczny sprzedający. Kupię tam nową szybka i rękawice na jesień. Szybkę wprawdzie mogę kupić taniej na allegro ale uważam, że należy wspierać sympatycznych ludzi ze swojego miasta więc kupię w Korando.

Także tam kupowałem, sklep znalazłem przez allegro i muszę powiedzieć ze ceny na miejscu w sklepie ma identyczne jak te internetowe. Jak cos potrzebuje to dzwonie pytam czy jest na miejscu i jadę, ostatnio nabyłem tak 4 świeczki ngk.

Również polecam :smile: Jeszcze przed powstaniem sklepu na Wysokiej, odbierałem olej i jakieś pierdoły osobiście od Pana Pawła z tego co pamiętam ;) Później kupiłem jeszcze kilka rzeczy po otwarciu sklepu na Wysokiej. Ceny faktycznie konkurencyjne, Sprzedawca sympatyczny :smile: Aczkolwiek przyznam się, że dawno tam nie byłem...

MarcinGraczykLDZ

Najważniejsze że mają możliwość załatwić części w ciągu 24 godzin. Kupowałem sporo rzeczy, ceny przystępne. Polecam