Skocz do zawartości

Ciekawe Sklepy - Promocje, Wyprzedaże, Okazje


Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie tutaj, jak znacie jakieś ciekawe oferty zwiazane z moto.

 

Może kogoś to zainteresuje, ceny niższe niż allegro :

 

Części i akcesoria motocyklowe. Inter Motors - Fabryka Adrenaliny sakwy | sklep | buty | części motocyklowe | kaski | sklep | ubrania | kufry | kurtki | obuwie | rękawice | spodnie | szyby | ubrania | agv | alpinestars smx

Edytowane przez Suchy-wolk
Przeniesiony temat. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Prosiłbym o pomoc zamierzam kupić drugi kombinezon dwu częściowy, może wie ktoś gdzie najlepiej podjechać żeby był jakiś wybór no i ceny nie z kosmosu :smile: najlepiej jakieś alpiny, dainese itp z góry dzięki za pomoc :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon Suzuki na Włókniarzy przy św. Teresy, duży wybór, Rut-mar na 1 maja 31/33, na Drewnowskiej na przeciwko manu jest też jakiś sklep w podwórku ale nie wiem czy mają alpiny i dainese. Ja swoje kombi osobiście kupiłem w rut-marze na początku sezonu z wyprzedaży przecenione na 50%. Warto szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak już będziesz w trasie możesz wpaść do nas Ul. Kwidzyńska 29 Sztumska Wieś. Już niedługo mamy otwarcie. A jak otwarcie to promocje a jak promocje to na pewno ceny nie z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wprawdzie już trochę po czasie, ale tytułem doinformowania napiszę - WOLFMOTO.pl - Drewnowska 77 - na tę chwilę mamy spory wybór kombinezonów jednoczęściowych skórzanych IXONa i trochę mniej znanej firmy holenderskiej. Ceny skórzanych kombinezonów zaczynają się od 990zł - zapraszam na przymiarki. :smile:

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Jakiś czas temu kuferek K-Max kupiłem w ww.Korando.pl na Przędzalnianej 98 i szczerze powiem, że zadowolony jestem.

Sprzedawca bardzo sympatyczny, chętnie doradza i widać, że zna się na rzeczy.

Nie chciał wcisnąć droższej Kappy tylko szczerze poleciał K-Max.

Jutro prawdopodobnie kupię u niego pokrowiec a może coś jeszcze.

Kupowaliście coś u niego ? Polecacie czy odradzacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również, byłem tam kilka razy i zadowolony. Nie wciskają na siłę droższych (nie zawsze lepszych) rzeczy. Mają mnóstwo części na zamówienie a ceny konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny bardzo konkurencyjne i zawsze można się targować. W tym roku tylko raz robiłem zakupy, ale w starej siedzibie w ubiegłym roku trochę naliczyłem akcesoriów i jestem bardzo zadowolony :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sklep był jeszcze podaj przy ul. Wysokiej, to dojechałem po zakup pokrowca, ale nie mogłem odjechać gdyż miałem problem z regulatorem napięcia i aku padło. Super sprzedawca, pomógł odpalić moto i ot szczęśliwy wróciłem do domu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupy w Sputnik Tem jeśli chodzi o ciuchy BÜSE jak i wiele innych rzeczy.

Tym bardziej iż lokalnie, można podjechać, daleko nie jest.

http://sputnik-team.pl/

 

Ceny naprawdę zacne.

 

Kiedyś sklep był w Zgierzu na kuraku, obecnie w Grotnikach Jedlicze.

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jakiś miesiąc temu tam bez kasy - popytać, pooglądać. Bardzo sympatyczny sprzedający. Kupię tam nową szybka i rękawice na jesień. Szybkę wprawdzie mogę kupić taniej na allegro ale uważam, że należy wspierać sympatycznych ludzi ze swojego miasta więc kupię w Korando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tam kupowałem, sklep znalazłem przez allegro i muszę powiedzieć ze ceny na miejscu w sklepie ma identyczne jak te internetowe. Jak cos potrzebuje to dzwonie pytam czy jest na miejscu i jadę, ostatnio nabyłem tak 4 świeczki ngk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam :smile: Jeszcze przed powstaniem sklepu na Wysokiej, odbierałem olej i jakieś pierdoły osobiście od Pana Pawła z tego co pamiętam ;) Później kupiłem jeszcze kilka rzeczy po otwarciu sklepu na Wysokiej. Ceny faktycznie konkurencyjne, Sprzedawca sympatyczny :smile: Aczkolwiek przyznam się, że dawno tam nie byłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...