Skocz do zawartości

Triumph Tt


Krzysztofor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znajomy myśli o zakupie motocykla w/w w temacie załączam link http://otomoto.pl/triumph-tt-kawasaki-yamaha-honda-suzuki-M3025178.html czy ktoś miał doczynienia z tym motocyklem?PozdrawiamLwG!!!

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pozwole sobie odswiezyc temat. nikt nie mial kontaktu z triumphem tt? maszyna prezentuje sie naprawde obiecujaco, ale z tego co widze moze byc klopot z czesciami. raczej ciezko dostepne one moga byc w Polsce, zgadza sie?pozdrawiam. LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

 

maszyna prezentuje sie naprawde obiecujaco, ale z tego co widze moze byc klopot z czesciami. raczej ciezko dostepne one moga byc w Polsce, zgadza sie?

Kasia TT zakupiła całkiem niedawno właśnie taką maszynkę więc być może zobaczysz niedługo pod Centralem. Czy coś więcej wie na temat dostępności części czy awaryjnością to już musisz pytać ją :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia TT zakupiła całkiem niedawno właśnie taką maszynkę więc być może zobaczysz niedługo pod Centralem. Czy coś więcej wie na temat dostępności części czy awaryjnością to już musisz pytać ją :smile:

juz mowie,co do klopotu z czesciami...hmmm sama ostatnio potrzebowalam linke sprzegla,gazu,klamke,kierunki etc i problemu nie mialam,poniewaz wszystko dostalam w Liberty Motors z tym,ze na czesci musialam troszke poczekac i wymagaly zamowienia,ale problemu nie bylo,awaryjnosci jak dotad nie bylo,zreszta trudno to stwierdzic po kilku msc posiadania TT...z relacji innych wiem,ze TT jest bardzo laskawy...Triumphy w Polsce traktowane sa jako egzotyka,dostep do czesci typowo eksploatacyjnych bezproblemowy jak cos to Liberty wlasnie,oficjalnym importerem Triumpha jest Intermotors,jak potrzebne cos nietypowego to eBay...coz ja mam fan z jazdy...jak dla mnie TT jest idealny...zacna maszynka :P co wiecej??? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem jeśli trzeba czekać na jakieś części to jest lekki kłopot... w sezonie czekać na jakąś pierdołę tydzień czy więcej to troszkę lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem jeśli trzeba czekać na jakieś części to jest lekki kłopot... w sezonie czekać na jakąś pierdołę tydzień czy więcej to troszkę lipa.

tak,ale w Liberty wszystko maja,na cos specjalnego trzeba juz zaczekac...jeszcze 24mx.pl-tu tez mozna zamowic czesci i czeka sie max 3dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy do kur*y nędzy nie widzicie, że autor tematu śmiga po niebieskich autostradach? Nie widzę żadnego uzasadnienia żeby ten wątek tutaj kontynuować. Proponuję taki temat zamknąć.

Edytowane przez Phoenix (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moimskromnym zdaniem jeśli trzeba czekać na jakieś części to jest lekkikłopot... w sezonie czekać na jakąś pierdołę tydzień czy więcej totroszkę lipa.

 

I tu się zgodzę :P

 

 

uzmowie,co do klopotu z czesciami...hmmm sama ostatnio potrzebowalamlinke sprzegla,gazu,klamke,kierunki etc i problemu nie mialam,poniewazwszystko dostalam w Liberty Motors z tym,ze na czesci musialam troszkepoczekac i wymagaly zamowienia,ale problemu nie bylo,awaryjnosci jakdotad nie bylo,zreszta trudno to stwierdzic po kilku msc posiadaniaTT...

 

I tutaj pojawia się pewien poważnyproblem... Napisałaś, że wszystko dostałaś - owszem, ale w Liberty -ciekaw jestem cen za te części? A problem moim zdaniem polega na tym, żebyłaś zmuszona kupić części w ASO bo na rynku wtórnym tego nieznajdziesz :P

 

Samkiedyś zastanawiałem się nad zakupem Daytony 675 i temat odpuściłem -dlaczego? Jeden z naszych kolegów miał Daytonę... Sam motocykl ponoćsuper, ale właśnie czas oczekiwania na części, współpraca z Liberty itd.spowodowała, że się go pozbył... Tak czy inaczej, moto pewnie fajne,egzotyczne to się zgodzę :smile: Wszystko extra... Do czasu jak nie zacznie się "sypać" :P

 

 

Czy wy dokur*y nędzy nie widzicie, że autor tematu śmiga po niebieskichautostradach? Nie widzę żadnego uzasadnienia żeby ten wątek tutajkontynuować. Proponuję taki temat zamknąć.

 

Kolego, a nie zdążyłeś zauważyć, że temat "został" odświeżony i wypowiada się osoba która posiada taki motocykl? W jakim celu robić "OT" skoro można na temat danego modelu napisać w tym wątku?

Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy wy do kur*y nędzy nie widzicie, że autor tematu śmiga po niebieskich autostradach?

Zauważyłem to zanim odpisałem i miałem mieszane uczucia co do kontynuacji wątku... mimo to padło pytanie w tej samej kategorii: Triumph TT od kolegi Kingsajz więc pozwoliłem sobie kontynuować wątek. Czy gdyby założyciel tematu np: Humor 18+ gdzie jest 600 postów trafił na niebieskie autostrady też powinniśmy zamknąć temat i zrobić wątek od nowa?

 

 

Nie widzę żadnego uzasadnienia żeby ten wątek tutaj kontynuować.

Uzasadnienie poniżej:

 

pozwole sobie odswiezyc temat. nikt nie mial kontaktu z triumphem tt?

 

 

Proponuję taki temat zamknąć.

Byłem przyjacielem autora tematu i z tego co go znałem jestem w stanie powiedzieć, że nie miałby nic przeciwko jego kontynuacji. Pozdrawiam.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Liberty Motors jak pytałem o króćce gaźnika to mi powiedzieli 1500 a na allegro kupiłem za 350 więc fakt że ceny mają kosmiczne,

takie TT jest jak jaguar można kupić w cenie innego pojazdu ale utrzymanie bardzo wymagające :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, tak się wetnę ni z gruchy ni z pietruchy, ale zerknąłem na ofertę tego "24mx.pl"...

Skąd oni te ceny biorą, tam jest lekko 40% drożej niż w innych sklepach :woot: - no chyba że akurat na takie rzeczy spojrzałem, w co wątpię.

Jeśli użytkownicy triumph -ów są na nich skazani to wyrażam najszczersze wyrazy współczucia.

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, tak się wetnę ni z gruchy ni z pietruchy, ale zerknąłem na ofertę tego "24mx.pl"...

Skąd oni te ceny biorą, tam jest lekko 40% drożej niż w innych sklepach :woot: - no chyba że akurat na takie rzeczy spojrzałem, w co wątpię.

Jeśli użytkownicy triumph -ów są na nich skazani to wyrażam najszczersze wyrazy współczucia.

ja wlasnie na 24mx.pl znalazlam niezle upusty cenowe,dlatego u nich tez zamawialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio zakupiłem TT jestem z niego bardzo zadowolony świetna maszynka słyszałem od znajomych którzy latają na TT mówili żeby uważać co się leje do baku bo TT jest bardzo czuły na tym punkcie

więc najlepiej unikać jakiś badziewnych stacji benzynowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o TT to bardzo dużo części i osprzętu to typowa Japonia, natomiast części kupuje mi mechanik ( Łukasz Zgierz) i naprawdę nie ma dramatu z cenami, dostępność też jest niezła , dużo części pasuje od Triumpha Speed four.

Lepiej na dwóch ... jak człowiek niż jak zwierze na czterech...... !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...