Jump to content

Chciałbym Skompletować Wieżę Technicsa

JAREK-XJR
 Share

Recommended Posts

Dostałem od znajomego decka RS-TW474 Technicsa i tak sobie wymyśliłem, że sobie skompletuję wieżę.

Może ktoś zna komisy, lombardy gdzie mają takie sprzęty (wzmacniacze, tunery, odtwarzacze cd itp) lub może ktoś z was ma taki na zbyciu?

Myślę o sprzętach rozmiarowo i kolorystycznie (czarny) pasujących do wspomnianego decka.

Na łąkowej był sklepik ze sprzętem grającym

https://www.google.pl/maps/place/Hi-Fi+Market.+Komis+audio-wideo/@51.7557208,19.4601188,18z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xf2de3a8fd6df9d59 

Piotrkowska 204
Łódź

Naj audio komis w łodzi. Gość zna się na rzeczy, nie wpierdala byle czego i mówi prawdę że jak będzie źle grało to będzie :smile: Czasami ma takie perełki że aż magia. Speca od serwisu swojego też ma. Komis w bloku, na parterze, wejście do komisu od strony parkingu. Polecam

Edited by rooland (see edit history)

Mam w szafie wzmacniacz SU-A700MK2 nieużywany od dwóch lat. Jak jesteś zainteresowany to dawaj info na pw

https://www.google.pl/maps/place/Hi-Fi+Market.+Komis+audio-wideo/@51.7557208,19.4601188,18z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xf2de3a8fd6df9d59 

Piotrkowska 204
Łódź

Naj audio komis w łodzi. Gość zna się na rzeczy, nie wpierdala byle czego i mówi prawdę że jak będzie źle grało to będzie :smile: Czasami ma takie perełki że aż magia. Speca od serwisu swojego też ma. Komis w bloku, na parterze, wejście do komisu od strony parkingu. Polecam

Też polecam ten sklep kupowałem tam swoje audio i złego słowa nie da się powiedzieć. Sprzęt od niego jest u mnie ponad 6 lat i działa bez zarzutu :smile:

Znalazłem na olx kogos kto jest kolekcjonerem Technicsów i pewnie się z tym kimś umówie na jakieś spotkanie.

Niemniej jednak podjadę też na Piotrkowską i popytam. Dziekuję za podpowiedzi.

Tez moge polecić Piotrkowską 204 bo typ zna się na rzeczy i ma dobry sprzęt tylko że tam jest ogólnie jakies 30-50% drożej niż Allegro. Np. tuner Yamahy którego swego czasu szukałem na Alle stał średnio 200-250zł u typa na Pietrynie 500 :whistling:  Przeglądam czasami Alle w tym kierunku i mozna dostać dobre okazy z tego rocznika jak twój deck. Wybierz sobie w RTV na Alle sprzedawców z Łódzkiego, są ze 3-4 osoby które mają tego sprzętu sporo, można podjechac do nich przetestować i obejrzeć. 

Edited by michal_lc4 (see edit history)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

• 1 month later...
  • 10 months later...

Troszkę minęło już czasu ale co chciałem to nabyłem. Teraz poszukuję jakichś satelit do kina domowego - też technicsa.

Mam na oku ładne na allegro ale przesyłka z Bremen za 100 trochę mnie zniechęca, a znowu jakieś stereo co to ponad 40 cm wysokości mają chyba nie szczególnie mi podchodzą.