Jump to content

Honda Cbr 600 F3

Lesiu94
 Share

Recommended Posts

Przedstawiam motocykl, który nabyłem kilka dni temu w Łęczycy :biggrin: . Honda jest z 97 roku, została sprowadzony z Niemiec. Poprzedni właściciel wymienił tylną lampę, kierunkowskazy, oraz tłumik, tak więc dwie ostatnie rzeczy, które miałem zrobić, automatycznie już odpadły. W planach jeszcze wymiana szyby i pasków na kołach, oraz oczywiście płyny i filtry przed sezonem.

post-4278-0-65914000-1420361130_thumb.jpg

post-4278-0-41105400-1420361135_thumb.jpg

Edited by Lesiu94 (see edit history)

Kiedyś marzyła mi się taka   :whistling: , pomyśl o przewodach w oplocie guma nie jest wieczna. Honda zaleca wymianę co 4 lub 5 lat ale musisz sprawdzić.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Przed weekendem honda dostała nowy olej i płyn chłodniczy :smile: Moto na tą chwilę gotowe do sezonu. Na początku marca czekają mnie jeszcze wizyty w urzędach, w celu załatwienia blach i będzie można śmigać na legalu :riding:

Dzięki kolego :biggrin:

Procedura rejestracyjna rusza od jutra, zacząłem trochę wcześniej niż myślałem :riding:

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu pobawię się jeszcze trochę z kosmetyką. Ciągle przychodzą nowe pomysły :P

• 1 month later...

pomyśl nad szybą albo "sport" albo "turystyk"  bo powiem ci ze pod 230km/h  :P  stasznie wieje     

• 2 weeks later...

@Krzyzu43 przypomniało mi się:"A co tak ładnie mruczy?" :ohmy2: -"To Pit" :biggrin:

bardzo ładna Hana !!! tylko ja bardziej wolę takie zadziorne kształty :biggrin:

szerokości :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

icon3.png Suzuki SV650s