Jump to content

Miejscowka Na Zlot W Okolicy Lodzi.

JAREK-XJR
 Share

Recommended Posts

Planuje zrobic zlot XJRowy, tym razem w centrum Polski.

Poradzcie prosze gdzie moglbym ulokowac okolo 50-60 osob. Moga byc domki lub pokoje w osrodku.

Chcirlibysmy miec do dyspozycji lazienki i wc na domek, pokoj - nie zbiorowe dla wszystkich.

Na pewno standard typu Sulejow ODPADA.

Czy Przysucha to jeszcze okolice lodzi ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Sielpia - znany i lubiany ośrodek nad jeziorkiem, jest zaplecze gastro i jest się gdzie pobawić. Ci, który byli w zeszłym roku wiedzą :smile:

Stara Wieś/Podzamcze (k. Wielunia) - bardzo ładne domki, las, ognisko, basen i ogółem wszystko czego potrzeba motocyklistom. Jest rzeka ale i duży basen, możliwość wypożyczenia rowerów lub kajaków + spływ.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

W Sielpii to który? Znalazłem OW KASIA i zapowiada się nieźle.

Tam jest na prawdę dużo ośrodków, dlatego nie chciałem promować jakiegoś konkretnego. Ja dzwoniłem na nr: 413720279 - nie pamiętam czy tutaj mieli domki czy tylko hotel ale uprzejma pani podawała gdzie dzwonić. Spacerowa 12 , 26-200 Sielpia Końskie

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

To ja również coś powiem o Wawrzkowiźnie. Ośrodek nad rzeczką, jest wyznaczone kąpielisko i plaża. Jest wiele domków (każdy z łazienką i aneksem kuchennym) wśród drzewek, również hotel. Z rozrywek to rowerki wodne, park linowy, dla mniejszych są gokarty na pedały. Możliwość zorganizowania imprezy z cateringiem i djem, ogniska, grille itp.

No i to wszystko niedaleko największej na świecie elektrowni spalającej węgiel brunatny :smile:

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kolego jeżeli osrodek w siepli to tylko osrodek PRÓCHNIK :smile: maja wszystko na tle innych osrodkow nowe domki z mega wypasem i sanitariami ogromne palenisko na ognisko integracyjne i ugodowa wlascielka :smile: jezeli tam bedziesz robic zlot to z checia podjade nawet na jedno popoludnie POLECAM