Jump to content

szkoda osobowe


krzysiek
 Share

Recommended Posts

Sporo kierowców po wypadku czy to samochodem czy motorem korzysta przede wszystkim z odszkodowania za rzecz(motor,auto)-szkoda rzeczowa. Ale istnieje także możliwość uzyskania odszkodowania za ból i cierpienie czy zadośćuczynienie.Które uzyskujemy na podstawie zgromadzonych dokumentów lekarskich od pierwszej wizyty czy też pobytu w szpitalu.Historii choroby.Jest to szkoda osobowa.Po niżej opisuję z grubsza.WAŻNE. Na zgłoszenie do lekarza mamy max. 14dni.Możemy się ubiegać do 3 lat wstecz.Przy sprawach sądowych z Kodeksu Karnego możemy cofnąć się do 20 lat ale nie później niż przed 10.08.1997 są to wypadki z większymi obrażeniami czy śmiercią.Przy wypadkach gdzie pasażer czy kierowca,przechodzień,rowerzysta poniósł śmierć zadośćuczynienie otrzymają najbliższe osoby w rodzinie.Odszkodowania nie może dostać tylko sprawca wypadku. po za nim wszyscy uczestnicy czy to na motorze czy w aucie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Krzychu za posta i oby takich więcej z twojej strony, bo nigdy nie wiadomo czy kiedyś któremuś z nas nie przyda się Twoja fachowa rada ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krzysiek widzę się reklamuje porządnie :biggrin: Nie dość, że rozdaje wizytówki, to widziałem plakat w sklepie motocyklowym w Głownie pod Łodzią :P

Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście że bylismy na tej mszy w brzezinach, teraz mamy gwarantowany rok bez większych problemów ;)

Link to comment
Share on other sites

W Głównie to nie moje. Ale wiem kogo. Na mszy też nie byłem-byłem na parkingu. Aj byłem na mszy w Częstochowie kurde też na parkingu. Byłem na mszy w Opocznie też na parkingu ale tam była msza. jak by coś jestem pod telefonem.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Krzysiek widzę się reklamuje porządnie Dołączona grafika Nie dość, że rozdaje wizytówki, to widziałem plakat w sklepie motocyklowym w Głownie pod Łodzią Dołączona grafika

 

Plakat w Głownie jest moją reklamą , i znam bardzo dobrze od wielu lat właścicieli sklepu , pomogłem samemu włascicielowi jak i jego wielu znajomym , pytaj o Jastrzebia :-))
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...