Jump to content

Spec Od Dvb-T - Majster Do Anten Satelitarnych Poszukiwany

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Poszukuję speca, który ogarnie mi w chałupie dobrze instalację TV. Cyklicznie wzywam majstrów z ogłoszeń i cały czas ktoś odpierdala fuszerę, a chciałbym raz na zawsze DVB-T ogarnąć.

Sam jestem chłop "techniczny", więc nie poszukuję amatorów tylko ludzi, którzy siedzą w tym temacie bo to nie kwestia ustawień telewizora.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Poszukuję speca, który ogarnie mi w chałupie dobrze instalację TV. Cyklicznie wzywam majstrów z ogłoszeń i cały czas ktoś odpierdala fuszerę, a chciałbym raz na zawsze DVB-T ogarnąć.

Sam jestem chłop "techniczny", więc nie poszukuję amatorów tylko ludzi, którzy siedzą w tym temacie bo to nie kwestia ustawień telewizora.

Jeżeli potrzebujesz dobrej wiedzy technicznej to pomogą Tobie w hurtowni DIPOL przy ul Brzeźnej 3 w Łodzi.

Trzeba po prostu przyjść zobaczyć, prawdopodobnie wejść na dach i przestawić odpowiednio antenę i sprawdzić, w którym miejscu na kablach gubi się sygnał na centralce, która rozprowadza sygnał na 5 pomieszczeń.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Mam kogoś takiego ale to osoba prywatna, robił mi całą instalacje satelitarną w domu i mam ją już 10 lat :biggrin:

jak znajde nr to Ci wyśle

fuc5jq.jpg

• 4 weeks later...

Mam kogoś takiego ale to osoba prywatna, robił mi całą instalacje satelitarną w domu i mam ją już 10 lat :biggrin:

jak znajde nr to Ci wyśle

odgrzeje kotleta - jak nasz namiar na tę osobę to plis na priva - mam problem z NC+ :sad2:

Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: