Skocz do zawartości

Świeca Diagnostyczna Colortune


Massi

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakupić taką świece jako gwiazdkowy prezent tylko kurna są 3 rozmiary gwintów 10 - 12 - 14

Aktualnie prezentobiorca posiada motocykl z gwintem 12 a jak wiadomo motocykl się zmienia co jakiś czas więc i rozmiar też ulega zmianie i tu powstaje problem ponieważ adaptery gwintu są tylko i wyłącznie z rozmiaru 14 na 12 i 10

 

jeśli kupie taką na 14 (klucz 21) + adaptery to teoretycznie problem rozwiązany tylko czy taka świeca zmieści się razem z adapterem i kluczem 21 do sprzęta z gwintem 10 (klucz 16)??

 

1. może ktoś wie

2. może ktoś sprawdzi w swoim sprzęcie czy zmieści się nasadka 21 ja u siebie nie mam jak sprawdzić bo moto odstawione na zimę i jest zastawione więc nie mam jak ściągnąć owiewek i chłodnicy żeby tą sprawę zbadać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W v-ce hondy 21 na bank się nie zmieści.

Adaptery z 10 na większe rozmiary można spokojnie zrobić. Dla kumatego tokarza to nie problem.

 

Ale co właściwie chciałem napisać.

Sprzedając motóra, można z nim sprzedać taką świecę diagnostyczną, podnosząc kwotę o cenę świecy. Po kupnie nowego kupuje się świecę pasującą do moto i po problemie dopasowania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby można podnieść cenę motóra ale jak wiadomo ludzi przeważnie są lewi co do wszelkich napraw i wolą dać co sezon do warsztatu zapłacić 2x tyle co kosztuje taka świeca. 

 

 

 

W v-ce hondy 21 na bank się nie zmieści

czyli to na bank nie będę jedyny przypadek gdzie taka świeca nie wejdzie, więc będę musiał coś pomyśleć właśnie z tokarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie chcę otwierać nowego tematu więc napiszę tutaj: czy ktoś w Łodzi ma tę świecę z gwintem 10 i za jakąś opłata (do dogadania ;)) będzie można jej użyć na swoim moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...