Skocz do zawartości

Yamaha Xt660X


htr

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest chwilowy zastój z jazdą (siły wyższe) to jest czas aby zaprezentować swoje moto, super moto :decayed:

 

Yamaha XT660X 2008 - moja miłość od pierwszej jazdy :riding:

Sprowadzona wspólnie z Piotrkiem z Kalisza 13 Listopada, o 2 w nocy, ciepło wtedy nie było, musieliśmy się zmieniać na trasie - pełne poświęcenie :smile:

 

Silnik to sprawdzona konstrukcja, nie powala mocą ale nadrabia elastycznością.

Bardzo przyjemnie się jeździ po wszelkiego typu nawierzchni, nasze dziury nie robią na niej większego wrażenia, progi można przelatywać na 3jce http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

Ogólnie fabryka, oprócz wydechów (nie są to LeoVince, a robione na zamówienie w Polsce) nadających motongowi specyficzny dźwięk Apache'a :drool: i podgrzewanych manetek Daytony które umilają jazdę poza sezonem :P

 

Tak to wygląda:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

To tyle, do zobaczenia na drodze :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny motong

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Cie ok miesiaca temu na Żeromskiego wyjechales z Zielonej i ogolnie czesto smigasz w nocy przez Lipowa :biggrin: Powiem tak te wydechy urywaja jaja :biggrin: jak przejechales na Zeromskiego to w 2 autach sie alarmy wlaczyly :biggrin: Mega maszynka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pytam czy jeździł Piotrkowską, bo widywałem często ten motocykl ( bądź podobny ), brzmienie wydechu kosa i jak schodzi z obrotów to ładnie strzelał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny motocykl, gratulacje :riding: Jestem ciekaw jak ten dźwięk się roznosi i jak to jeździ http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystkie wystąpienia nisko przelatującego helikoptera :riding: Tak, alarmy lubią gadać z tymi wydechami :lol:W sumie ciężko mnie pomylić, bo z tego co wiem z forum xt660.pl - jest to jedyna maszyna w wersji SM w tym pięknym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jak na Super Moto jest naprawdę super :)może prędkością nie grzeszy :P ale stanowczo nadrabia lataniem po wszelkich dziurach, krawężnikach i innych przeszkodach próbujących stanąć mu na drodze, co miałam przyjemność sprawdzić, no i oczywiście przepiękny niepowtarzalny dźwięk który słychać kilka przecznic wcześniej, nie można pomylić z jakimkolwiek innym :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara: no dwójki z przodu nie ujrzysz na liczniku, ale za to masaż z tyłu :P, na super-plecaczku ^_^Miki: fakt, duże to i ciężkie (189kg) jak na SM.. po drugiej stronie skali są wariaty od KTMa :smile: Byku: Nie wątpię, moi (w kamiennicy) mnie pokochali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny motocykl. ostatnio jęzor mi wychodzi, gdy widzę takie 2oo ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pozazdrościć:smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po nocnej, 3 godzinnej przejażdżce po Łodzi powiem ze XT660T daje radę :biggrin: Mnóstwo przyjemności z jazdy, uśmiech mi nie schodził z twarzy :smile: Szczególnie, gdy mieszkańcy okolicznych bloków stali w oknach i zastanawiali się, czy nie dzwonić po Policje gdy podjeżdżałem pod klatkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...