Jump to content

Yamaha Xt660X

htr
 Share

Recommended Posts

Jako że jest chwilowy zastój z jazdą (siły wyższe) to jest czas aby zaprezentować swoje moto, super moto :decayed:

Yamaha XT660X 2008 - moja miłość od pierwszej jazdy :riding:

Sprowadzona wspólnie z Piotrkiem z Kalisza 13 Listopada, o 2 w nocy, ciepło wtedy nie było, musieliśmy się zmieniać na trasie - pełne poświęcenie :smile:

Silnik to sprawdzona konstrukcja, nie powala mocą ale nadrabia elastycznością.

Bardzo przyjemnie się jeździ po wszelkiego typu nawierzchni, nasze dziury nie robią na niej większego wrażenia, progi można przelatywać na 3jce http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Ogólnie fabryka, oprócz wydechów (nie są to LeoVince, a robione na zamówienie w Polsce) nadających motongowi specyficzny dźwięk Apache'a :drool: i podgrzewanych manetek Daytony które umilają jazdę poza sezonem :P

Tak to wygląda:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To tyle, do zobaczenia na drodze :riding:

Super maszyna.Powiedz mi kolego ty często jeździłeś wieczorem ulicą piotrkowską (jakiś miesiąc temu ) ??

Widzialem Cie ok miesiaca temu na Żeromskiego wyjechales z Zielonej i ogolnie czesto smigasz w nocy przez Lipowa :biggrin: Powiem tak te wydechy urywaja jaja :biggrin: jak przejechales na Zeromskiego to w 2 autach sie alarmy wlaczyly :biggrin: Mega maszynka!!!!

też widziałem motocykl na ul.nawrot. ba.. nawet gadaliśmy chwilkę i widziałem jak ciąłeś wieczorową porą zachodnią w kierunku manufaktury :riding:

Też się pytam czy jeździł Piotrkowską, bo widywałem często ten motocykl ( bądź podobny ), brzmienie wydechu kosa i jak schodzi z obrotów to ładnie strzelał.

Potwierdzam wszystkie wystąpienia nisko przelatującego helikoptera :riding: Tak, alarmy lubią gadać z tymi wydechami :lol:W sumie ciężko mnie pomylić, bo z tego co wiem z forum xt660.pl - jest to jedyna maszyna w wersji SM w tym pięknym mieście.

Potwierdzam, jak na Super Moto jest naprawdę super :)może prędkością nie grzeszy :P ale stanowczo nadrabia lataniem po wszelkich dziurach, krawężnikach i innych przeszkodach próbujących stanąć mu na drodze, co miałam przyjemność sprawdzić, no i oczywiście przepiękny niepowtarzalny dźwięk który słychać kilka przecznic wcześniej, nie można pomylić z jakimkolwiek innym :smile:

Przekozak maszyna. Fajnie, że te ori wielkie wydechy są wywalone.Na ten sezon też chciałbym jakiegoś sm-a tylko mniejszego.

Sara: no dwójki z przodu nie ujrzysz na liczniku, ale za to masaż z tyłu :P, na super-plecaczku ^_^Miki: fakt, duże to i ciężkie (189kg) jak na SM.. po drugiej stronie skali są wariaty od KTMa :smile: Byku: Nie wątpię, moi (w kamiennicy) mnie pokochali :decayed:

bardzo ładny motocykl. ostatnio jęzor mi wychodzi, gdy widzę takie 2oo ;)

• 1 month later...

Nie było Ci wczoraj zimno ?? Bo trochę tam ujeżdżałeś :smile::)

Tylko przy V-Maxie zawiewa trochę w twarz w goglach, ale za to widoczność lepsza B) a tak to Afryka :laugh2:

• 2 weeks later...

Po nocnej, 3 godzinnej przejażdżce po Łodzi powiem ze XT660T daje radę :biggrin: Mnóstwo przyjemności z jazdy, uśmiech mi nie schodził z twarzy :smile: Szczególnie, gdy mieszkańcy okolicznych bloków stali w oknach i zastanawiali się, czy nie dzwonić po Policje gdy podjeżdżałem pod klatkę :P