Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2014


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam było super

Na moje nieszczęście wczoraj jak wracałem tak się zamyśliłem o tym dniu że zbyt późno zauważyłem hamujący samochód w odruchu szybkie hamowanko ... no i ślizg gotowy :smile: na szczęście tylko kufer mi odpadł .. wstałem otrzepałem się podniosłem renifera i w drogę z bananem na gębie  :smile:))))

Edytowane przez ziotal24 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh czyli nie tylko ja wczoraj paciaka zaliczyłem, aż mi lepiej :P na szczęście wszystko przyjął crashpad ale wstyd że po tylu latach paciaka się łapie zostanie :P, co do imprezy to owszem było zacnie, wielki szacun za frekwencje pomimo słabej pogody, aczkolwiek zdarzyło się parę wyjątków którzy nie skumali że to nie killing the street tylko motomikołaje przez co opinia niektórych obserwatorów mogła być co najmniej odmienna od zakładanej. Nie mniej jednak ogólnie było ok i nie pozostaje nic innego jak postarać się aby w przyszłym roku było nas jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spisaliście się na medal :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łza mi się kręci jak czytam i oglądam fotki , mnie niestety choroba pozbawiła tej wspaniałej okazji bycia z wami i rozdawania prezentów dzieciom , ale spisaliście się na order uśmiechu jesteście wielcy  :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy motocykliści, chciałbym napisać kilka słów na temat artykułu http://ddlodz.pl/motomiko...hoto[pp_gal]/2/ , bedzie to trochę sprostowanie ale nie tylko, nie wiem o co jest to całe zamieszanie i obrażanie Klubu Korsarze, jako Prazydent w/w klubu informuję i wyjaśniam, że zamieszczony artykuł, a szczególnie jego treść nie miała na celu promocji mojego klubu bo tego nie potrzebuje i nie miała też na celu ujmowania Waszych zasług w organizacji motomikołajów, poprostu ktoś nie zorientowany w temacie napisał to co napisał, ale to nie oznacza i nie daje powodów do tego, że możemy ubliżać mojemu Klubowi beznadziejnymi pytaniami "kto to są Korsarze", jeśli ktoś tak pyta nie ma żadnego pojecia o życiu motocyklowym w Łodzi i nie wiem jakim jest motocyklistą skoro nie interesuje go nic poza czubkiem własnego nosa. Naprawdę dziwi mnie to zamieszanie, takie wielkie halo, że rozdaliście prezenty, a nie słodycze, następnym razem jak ktoś zechce pisać komentarze do naszych akcji czy też prezentów niech popatrzy na nasz profil na fejsie i zobaczy co my dajemy dziecim i co robimy jako Klub Motocyklowy. Dodam jeszcze, że Mariusz Reczulski udostępnił tylko zdjęcia i wystąpił do wydawcy serwisu o sprostowanie zawartej informacji. Podsumowując, wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy motocyklistami i powinno nam zależeć na koleżeństwie i wspólpracy, a nie na wysuwaniu jakiś bezpodstawnych oskarżeń, fajnie jest, że i wy i my coś robimy dla dzieci, ale dlaczego to musi być obarczone taką złośliwością. LWG Jaron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku nie bagatelizujemy tej sprawy, ponieważ przez takie nierzetelne teksty tracimy na sponsoringu. Nie jesteś autorem tego mini-artykułu, więc nikt nie ma do Ciebie żalu czy podopiecznych klubu Korsarze. 

 

 

 

takie wielkie halo, że rozdaliście prezenty, a nie słodycze

 

W końcu uzbieraliśmy kilka tysięcy złotych, więc to jest różnica czy rozdaliśmy słodycze czy zrealizowaliśmy listy do Mikołaja. Nie sądzisz? ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej jakże miłej atmosferze porozumienia stwierdziłem, że jednak ruszę swoje zdjęcia ;)

 

Oto linki:

MotoMikołaje 2014 na fb

MotoMikołaje 2014 na G+

 

Ps. Nie krępujcie się dodawać tagów. Większości z Was nie znam, lub nie pamiętam ksywek o imionach już nie wspominając ;)

Edytowane przez Greg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja Domu Dziecka nr 8 przy ul.Zuchów w Łodzi serdecznie zaprasza w środę (jutro) na jasełka. Start o godzinie 17.00, gorąco zachęcam! :smile:

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to my nie robiliśmy zakupów na Zbąszyńskiej. Może to inna grupa motocyklowa?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...