Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2014


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Poszło :smile:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i na podstawie innych akcji (Dzień Dziecka) odniosłem wrażenie, że jako FŁM jesteśmy zaprzyjaźnieni z DD2.

Prawdę mówiąc nie było mnie jeszcze tu kiedy były organizowane zeszłoroczne akcje ale wyobrażałem sobie, że przejazd obejmuje kilka placówek.

Gdyby były takie możliwości byłoby by to bardziej OK.

 

Jednak patrząc na odzew zdaje sobie sprawę, że finanse nie pozwolą na jakiś większy rozmach organizacyjny, a lepiej spełnić kilka dziecięcych marzeń niż ofiarować drobnostki większemu gronu.

 

No cóż nie jesteśmy specjalnie zamożnym miastem ale przy takiej ilości użytkowników wystarczyła by złotówka od każdego by można odwiedzić więcej placówek, gdzie być może też w oknach dziecięce oczka nas wypatrują wsłuchując się w charakterystyczny ryk motocyklowych silników.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość zarejestrowanych użytkowników ma niewiele wspólnego z ilością faktycznie korzystających i udzielających się osób. Myślę że to tylko 10-20% regularnie się tu pojawia, a może i nawet mniej. A wtedy to złotówka niewiele pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin76 masz rację zgadzam się z Tobą.

 

Zostają ewentualni sponsorzy dla których akcja mogła by być forma reklamy bo jednak jakaś telewizja krótką wzmiankę puszcza. Ponadto można by zadeklarować stworzenie takiego filmiku z akcji który będzie na YT z info o sponsorach. Jednak w tej sytuacji tworzy się takie sprzężenie zwrotne czym większy rozmiar akcji >>tym więcej zamieszania medialnego>> tym chętniejsi sponsorzy>> tym więcej finansowych możliwości <<tym większy rozmiar akcji. 

 

Problemem jest jeszcze pogoda bo grudzień jest już trochę :wacko:  po sezonie i może się okazać, że niewiele maszyn jet wstanie jechać w panujących warunkach (sporty mają przechlapane) część osób ma moto w rozbiórce, a wtedy cały konspekt diabli wzięli. Więc raczej musiałaby to być akcja w stylu last minute mamy szkielet organizacyjny i wstępne założenia ze sponsorami i jeśli jest pogoda to machina rusza, a jeśli śnieżyca to kameralnie robimy co w naszej mocy.

 

Fajnie się wymyśla ale żeby to dopiąć to ogromny trud organizacyjny  dobrze, że udaje się utrzymać tą akcję.

Może warto wydłużyć czas wpłat (jeśli to organizacyjnie możliwe) czym bliżej świąt tym empatia rośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Może warto wydłużyć czas wpłat (jeśli to organizacyjnie możliwe) czym bliżej świąt tym empatia rośnie. A maleje zasobność portfela. :hihi:Jakoś damy rade. TO JAK POMOŻECIE. :shock3:

Edytowane przez marcin76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...