Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2014


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo z wielką chęcią się wybiorę a już w ogóle będzie cudnie jak się uda na moto ...  :moto: 
Czapeczkę taśmą do kasku? Czy jakieś lepsze patenty bo w ostatnim filmie widziałem latające "berety"  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dementuję wieści o deszczu, śniegu itd zapowiada się ładna pogoda i nawet niezbyt zimno

ja tam widze coś innego http://www.twojapogoda.pl/polska/lodzkie/lodz/16dniowa, w telewizorni też to potwierdzili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z molei imgw podaje coś takiego http://pogodynka.pl/polska/16dni/lodz_lodz

Accuweather twierdzi że deszczu nie bedzie

Czyli gdzie nie sprawdzisz to zobaczysz co innego ja decyzję o środku lokomocji zostawiam do niedzielnego poranka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to nie jest kurde temat o pogodzie, zlitujcie się.... w niedzielę za oknem zobaczycie czy świeci słońce czy jest huragan, nie spuszczajcie się nad tym teraz kiedy każde źródło podaje inną prognozę  ^_^

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale padło dobre pytanie.. jak mocujecie czapki do kasków, żeby uniknąć zeszłorocznych latających? :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale padło dobre pytanie.. jak mocujecie czapki do kasków, żeby uniknąć zeszłorocznych latających?

Ja na taśmę bezbarwną. W zeszłym roku mnie nie zawiodła ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyruszacie od razu w stroju czy będzie jakiś Toi Toi pod halą żeby się przebrać  :hihi: 
Nie chciałbym żeby mnie zgarnęły jakieś służby z Aleksandrowskiej  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale padło dobre pytanie.. jak mocujecie czapki do kasków, żeby uniknąć zeszłorocznych latających? :P

Ja kleję na Technicqll samochodowa dwustronna :biggrin: działa za***iście i nic nie odpada :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybiera się ktoś z okolic Widzewa puszeczka i mogłabym się zabrać??;)niestety mój 2kolowy reniferze zostaje w garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pierwszy przejazd zrobiłem, nie jest najgorzej jeśli chodzi o nawierzchnię ;) ale jest na + więc nie ma niespodzianek na asfalcie, bywało gorzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to gdzie? w Wenezueli - tam 30 stopni :smile:

http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/dzis/ameryka-poludniowa,wenezuela,caracas,9195.html

 

zbieram się, ale dołączę tylko raczej z hali do 8 DD, a potem pewnie będę musiał się pożegnać.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...