Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2014


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość zarejestrowanych użytkowników ma niewiele wspólnego z ilością faktycznie korzystających i udzielających się osób. Myślę że to tylko 10-20% regularnie się tu pojawia, a może i nawet mniej. A wtedy to złotówka niewiele pomoże.

... te 10-20% to już spora grupa ludzi. Nikt nie każe wpłacać tysięcy, ale wystarczyłaby równowartość 2 litrów Pb-95 jak kto woli Pb-98 i już zbierze się spora sumka. Szkoda że tak mozolnie idą wpłaty. Jeśli nic się nie ruszy dzieciaki będą "rozczarowane"

Edytowane przez malyanio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku prawie 100 osób dołączyło do akcji, a w tym forum się sporo rozrosło więc liczę bardzo na naszych nowych moto-braci i moto-siostry że dołączą.

Tych co byli z nami rok temu nie trzeba chyba namawiać.

Polecam zeszłoroczny wątek o akcji są tam zdjęcia i filmiki z akcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy darczyńcy,
Otrzymaliśmy zgodę na przeprowadzenie zbiórki pieniążków na terenie centrum handlowego Ptak Outlet w dniach 22-23.11.2014

Poszukujemy 3-4 motocykle, które przez cały weekend będą mogły służyć jako ekspozycja naszej akcji MotoMikołajów! Wszystkie zgłoszenia rozpatrzymy, prosimy o pomoc!

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy darczyńcy,

Otrzymaliśmy zgodę na przeprowadzenie zbiórki pieniążków na terenie centrum handlowego Ptak Outlet w dniach 22-23.11.2014

 

Poszukujemy 3-4 motocykle, które przez cały weekend będą mogły służyć jako ekspozycja naszej akcji MotoMikołajów! Wszystkie zgłoszenia rozpatrzymy, prosimy o pomoc!

To będzie ekspozycja "patrz ale nie dotykaj" czy każdy może odkręcić sobie manetkę ? :smile: Będą tam ludzie z forum zbierający kasę czy sama puszka będzie stała obok motocykli ? Moto zostaje na noc czy w sb wieczorem trzeba odebrać i w nd przyprowadzić z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę udostępnić swoje moto tylko jakoś bardzo atrakcyjne to ono nie jest :biggrin: jesli jest tez potrzeba chetnie w sobotę pomogę przeprowadzić zbiórkę w Outlecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przez cały czas będą ludzie z forum/stowarzyszenia, o odkręcaniu manetki nie ma mowy ale już wsadzenie dzieciaka na moto co by fotkę pstryknąć to jak najbardziej czy moto zostanie na noc to nie wiem przyjmijmy na razie że zabieramy moto na noc do własnego ciepłego garażyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy darczyńcy,

Otrzymaliśmy zgodę na przeprowadzenie zbiórki pieniążków na terenie centrum handlowego Ptak Outlet w dniach 22-23.11.2014

 

Poszukujemy 3-4 motocykle, które przez cały weekend będą mogły służyć jako ekspozycja naszej akcji MotoMikołajów! Wszystkie zgłoszenia rozpatrzymy, prosimy o pomoc!

A czy Daytona będzie bo jeśli tak to ja mogę wstawić swoją 636 i weekend mogę spędzić spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czy Daytona będzie bo jeśli tak to ja mogę wstawić swoją 636 i weekend mogę spędzić spokojnie.

 

Logistycznie Daytona nie da rady dotrzeć do Ptak Outlet ze względu na moją konieczność poruszania się samochodem na czas trwania zbiórki.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...