Jump to content

Mycie Moto-Pomoc.

Rebel
 Share

Recommended Posts

Mam prośbę:

Wyłamałem prawy kciuk, a muszę umyć w tym tygodniu moto na zimę. Chciałbym dokładnie. Dużo mycia nie ma bo to Hornet, ale sam nie dam rady tego dobrze zrobić. Jeśli ktoś miałby ochotę za przyzwoite pieniądze umyć mojego cukiereczka proszę o kontakt. Sobota/niedziela bądź poniedziałek po południu mogę podjechać. Jeździć jakoś daję radę.

A może moglibyście myjnie gdzie wyszorują Szerszenia...

Pozdrawiam

A

Live slow!!!

Ja z połamanymi nogami do łazienki się dostawałem by się wys..ać, a tobie kciuk przeszkadza w myciu moto???  :laugh2:

Ps. Zdrowia :P

Ja z połamanymi nogami do łazienki się dostawałem by się wys..ać, a tobie kciuk przeszkadza w myciu moto???  :laugh2:

Ps. Zdrowia :P

he he , ja z zerwanym achillesem i brzuchatym lydki  jakos dawalem rade ze sr.... niem, ale z kolei wstac nie moglem z tronu  :laugh2: , nigdy wiecej  hehe

kciuka w dupke i do roboty......... :decayed:

Cholera jasna, własnej kobity za tyłek złapać nie mogę, nie mówiąc o trzymaniu gąby, a Wy mi tu o miganiu się od roboty.

Live slow!!!

Roberto-pol72

I tak oto zamiast umyć moto to postradasz się baby  :biggrin:    a wracając do tematu to mam obie ręce zdrowe i też mi się nie chce go wymyć na zimę hehe zresztą dawno już nie widział wody  i gąbki tylko dzida ,dzida,dzida

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl