Skocz do zawartości

Spawarka Do Plastiku


MaRRcin

Rekomendowane odpowiedzi

siema, czy ktoś z Was posiada spawarkę do plastiku i mógłby pożyczyć na 1 dzień?? Ewentualnie jak jest mu nie potrzebna to mógłbym odkupić. Byłbym wdzięczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że pożyczanie nie jest najlepszą opcją. Jeśli nie masz doświadczenia w temacie to zamiast coś naprawić możesz tylko zrobić więcej strat :whistling:Ale polecam post, który już ten temat poruszał:http://motocykle-lodz.pl/topic/306-klejenie-owiewek/page__fromsearch__1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesad temat nie jest jakiś ciężki do wykonania jedynie potrzebuje spawarki. Wszystko co zrobię samemu sprawia mi w dużej mierze satysfakcję i dodatkowo zawsze zostaje parę złotych w kieszeni. więc proszę kogoś życzliwego o pomoc w temacie, please :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

możesz kupić taką specjalną siatkę i spróbować lutownicą zatopić ją w plastiku, zasada działania podobna, Co do lusterek QRS-a nie wiem może papier ścierny na wiertarkę i zeszlifować, chyba że masz do taśmowej dostęp. Gruby a potem cieniutki, ale to już tak nie będzie wyglądać niestety chyba że pomalujesz.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć. jak zadowoli Cię jakikolwiek wygląd byle nie było porysowane to podejrzewam że możesz przeszlifować. z malowaniem się już nie opłaci. Ja bym kupił za takie pieniądze nówkę i się nie bawił. Szczerze.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze hydrografika, cały czas o niej myślę, na wiosnę jak pojedziesz ze mną na wycenę to wtedy zdecyduję czy brnąć w to czy kupić nowe - ciężkie jest życie pedanta :biggrin:

 

dobrze tylko zrób już te wiosnę plis.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi o magię sezonu motocyklowego. Wolę siedzieć okrakiem na swojej maszynie i grzać po dellu, prowadzić rozmowy z zacną motocyklową bracią niż siedzieć przy kompie.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da się zrobić ale kwestia za jaką kaskę, jest taka szpachla poliestrowa, szpachlowałem ostatnio pług i wyszło perfekcyjnie więc myślę że i plastik byś tym zrobił. Na rzgowskiej przy czerwonym rynku jest sklep z lakierami i szpachlówkami, " u arabów" tam goście ci doradzą jak to zrobić. ale myślę że finalnie kwota z malowaniem będzie wyższa niż nowe lusterko.

 

Szpachla z 20 zł do tego papiery podkłady farba i czas, twój wybór kolego...  :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo nie znam się ale czy można te rysy wygładzić np klejem epoksydowym a następnie całość wygładzić, przed malowaniem/hydro?

Jak chcesz to mogę ci dać namiar na hydrografa w łodzi jak coś to pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_D najpier to lusterko potraktuj papierkiem 400 - 800( wodny żależny do jakiego efektu chcesz się bawić ) ale ja bym od razu coś takiego http://allegro.pl/boll-struktura-do-napraw-plastiku-lakier-k842y-i2947985228.html  (malujesz  sprayem efekt jest jak baranek do progów samochodowych) wysycha ok 12 godzin  papierek na wode i ładnie matujesz to do żądanego efektu( pupcia niemowlaczka) jak za bardzo dotrzesz to jeszcze raz nanosisz a potem lakier na to i bajera  :biggrin:  ja tak zawsze plastiki zderzaki etc efekt murowany  :P

Edytowane przez daniel33650 (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_D najpier to lusterko potraktuj papierkiem 400 - 800( wodny żależny do jakiego efektu chcesz się bawić ) ale ja bym od razu coś takiego http://allegro.pl/boll-struktura-do-napraw-plastiku-lakier-k842y-i2947985228.html  (malujesz  sprayem efekt jest jak baranek do progów samochodowych) wysycha ok 12 godzin  papierek na wode i ładnie matujesz to do żądanego efektu( pupcia niemowlaczka) jak za bardzo dotrzesz to jeszcze raz nanosisz a potem lakier na to i bajera  :biggrin:  ja tak zawsze plastiki zderzaki etc efekt murowany  :P

 

fajna opcja, nie wiedziałem że jest coś takiego, orientujesz się co później z trwałością jak byś już tego nie malował naprzykład. i czy po malowaniu reaguje na zmiany temperatur? jednak jest to cienka warstwa.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_D najpier to lusterko potraktuj papierkiem 400 - 800( wodny żależny do jakiego efektu chcesz się bawić ) ale ja bym od razu coś takiego http://allegro.pl/boll-struktura-do-napraw-plastiku-lakier-k842y-i2947985228.html  (malujesz  sprayem efekt jest jak baranek do progów samochodowych) wysycha ok 12 godzin  papierek na wode i ładnie matujesz to do żądanego efektu( pupcia niemowlaczka) jak za bardzo dotrzesz to jeszcze raz nanosisz a potem lakier na to i bajera  :biggrin:  ja tak zawsze plastiki zderzaki etc efekt murowany  :P

Fajny patent :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to pomalowac gdys struktura ma barwe ciemno szara ..(coś pod czarny)  i będzie to h,... o   wyglądało...nie niegdy nic sie ze struktura nie działo fakt musi dobrze wyschnąć  :disgusted:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...