Skocz do zawartości

Pomoc W Znalezieniu Praktyk - Serwis Motocyklowy


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje praktyk w ramach zajęć szkolnych w serwisie motocyklowym. Szkoła do której uczęszczam to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 (profil: Technik Mechatronik - III klasa).

Praktyki najprawdopodbniej bd odbywały się w Maju 2015 (160h= 20 dni po 8h)

Są pewne warunki które serwis musi spełnić tj:
- sporządzenie umowy z szkołą (Osoba odpowiedzialnia udaje się z umową do serwisu)
- pracownik musi mieć skończony kurs pedagogiczny lub kurs "Mistrza" - i tu jest problem ponieważ bardzo mało w Łodzi jest serwisów motocyklowych które "spełniają" ten punkt.
Sprawa jest bardzo pilna !
Wszyscy którzy mogą mi pomóc proszę pisać na priv lub w tym temacie

Jeśli temat umieszczony nie w tym dziale to proszę aby Administrator go przeniósł :smile: - Z góry Przepraszam ale uznałem że ten dział bd odpowiedni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(160h= 20 dni po 8h)

 

U kuby zrobisz szybciej 160/20h = jakieś 8 dni :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kuby zrobisz szybciej 160/20h = jakieś 8 dni :P

 

Mi bardziej zależy aby się nauczyć dużo a nie szybko skończyć :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...