Jump to content

Problem Z Przerejestrowaniem

Mikołaj98
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam problem z moją Aprillą RS 50. Mój problem polega na tym, iż zakupiłem ten motorower który był zarejestrowany na firmę. Na dowodzie jest nazwa oraz adres firmy a na umowie jest że zawarta ona jest pomiędzy mną(imię nazwisko) oraz tą firmą którą reprezentuje ta pani która mi go sprzedała (firma reprezentowana przez ,imię i nazwisko tej pani ) i wszystko się zgadza ale w moim wydziale komunikacji powiedzieli mi że potrzebna jest faktura, nie mam pojęcia dlaczego i po co. Ja nie dostałem faktury od tej pani i nie wiem czy to obowiązkowe na 100% bo jeśli tak to będę musiał skontaktować się z tą panią i będzie musiała mi to wysłać. Co mam zrobić ? Proszę o rady. Z góry Dziękuje ;)

Jedziesz do firmy od której kupiłeś i mówisz, ze chcesz zamiast umowy rachunek lub fakturę VAT marża. Obstawiam, że Aprilla nie była u nich zakupiona na VAT. Z punktu podatkowego wystawią Ci go bezproblemowo bo to przecież mają go pewnie zaksięgowanego jako wyposażenia lub środek trwały i coś z tym fantem zrobić muszą. W WK mają rację.