Jump to content

Dłutów Zakończenie Sezonu 12.10.2014

mariobros
 Share

Recommended Posts

JADĘ  :biggrin:  Mnie wyjątkowo nie może zabraknąć  :decayed:  :laugh2:

Śledzę temat gdzie i o której jakaś większa zbiórka

PS: em412 jedziesz z Arkiem też ???  :P

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Właśnie to samo miałem pisać co @miqul, gdzie i o której zbiórka? Może pod Portem Łódź o 13:00, 13:00 wylot?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Może pod Portem Łódź o 13:00, 13:00 wylot?

Może być o 13'ej wylot z pod Portu, a o której wcześniej kto sobie przyjedzie to jego sprawa  :P

Ja będę może tak 12:40  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Łodziaki 13 pod portem, inne sensowne propozycje nie padły. Do ekipy z Pabianic na Orlenie można dołączyć po drodze ;)

Głupie pytanie, zapraszają na ognisko i kiełbaskę... ale ta kiełbaska będzie free czy sami sobie mamy przywieźć i upiec?

Myślę ze za free, przynajmniej na rozpoczęciu tak było. Grochówka, kiełbasa, herbata. Ale ludzi tyle wygłodniałych że nie nadążali piec hehe

Byliśmy na 13 motorów, braliśmy udział w konkursie, wygrana czekolada bardzo dobra. Dziękujemy organizatorom za fajną imprezę, szkoda że nie było zajebiaszczej GROCHÓWKI !!!  Pozdrawiamy...

Byli, widzieli, jechali, widoki jesienne podziwiali. Tym co byli polecam też się przelecieć Łagiewnicką, widoki podobne tylko szerzej. Od biedy na Arturówek :smile:

Byli, widzieli, jechali, widoki jesienne podziwiali. Tym co byli polecam też się przelecieć Łagiewnicką, widoki podobne tylko szerzej. Od biedy na Arturówek :smile:

Nie zapominaj o wywiadzie dla radia eski  :laugh2: