Jump to content

Wada Fabryczna Opel Corsa D

szerszung
 Share

Recommended Posts

Witam,
Informacja jaką otrzymałem od Opla " proszę nie jeździć samochodem ponieważ jest wada fabryczna-wadliwy wał kierowniczy".
Okazało się, że przelatałem 10 000km autem, które mogło w każdej chwili pojechać tam gdzie chciało ... :moto: 
Nic nie znalazłem w necie o akcji aż dziwne więc jeśli jest ktoś posiadaczem Opla Corsy D to może warto przedzwonić do Opla i się spytać, które roczniki (miesiące) są objęte akcją.

i tak nie tak późno poinformowali... w JEEPach ZG czyli 20 letnich pojazdach teraz jest akcja na wymianę baków paliwa bo coś z nimi nie tak hahaha  

Może dlatego że coś z nimi nie tak po 20'tu latach  ;)  Do tej pory nie było się o co martwić  :P

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

• 4 months later...

nic fajnego taki uszkodzony wal, pare lat do tyłu przy prędkości 120 jadąc REXTONEM na szczęście przy małym łuku ja kiere w lewo a auto centralnie na wprost, w sekundzie gacie były pelne, okazalo się że poluzowała się siakaś śruba łącząca wał z maglownicą czy cuś.