Jump to content

Kawasaki Zx6R 2005 :)

Nico
 Share

Recommended Posts

No to Lewa! 

Nadszedł czas! Tak własnie ten czas kiedy pieniążki były w portfelu na kupno nowego moto! Po ponad 3 tygodniach szukania wartego sprzętu nadszedł ten czas gdy podczas oględzin usłyszałem ten głos w mojej głowie: "To ten motocykl!". Od razu wypisać niezbędne papiery po około 30 minutach wsiadłem na mojego nowego pupilu. Wciskam rozrusznik po czym maszyna oddaje głos, wrzucam jedynkę i jedziemy! Pierwsza przejażdżka !nie zapomina się!, oczywiście ostrożnie z gazem żeby nie przesadzić. Nowa kawa stoi w moim garażu już 2 tygodnie. Poprzedni właściciel przed jazdą wymienił:

- Opony

-Tarcze Hamulcowe

- Klocki Hamulcowe

- Płyny

- Napęd

- Regulacja wtrysków

Jestem 3 właścicielem tej wspaniałej Kawy, wrażenia z jazdy BEZCENNE! Motocykl w bardzo dobry stanie.

Plany przez zimowanie:

- Wydech

- Klamki

- Manetki

- Przewody hamulcowe

- Szmery bajery :P

Motocykl jak do tej pory nie zawiódł mnie na drodze pokonałem nim w 3 tygodnie ok. 1,5 tyś km i jestem bardzo zadowolony z zakupu!

Do zobaczenia na trasie! 

post-2703-0-30831300-1412543955_thumb.jpgpost-2703-0-16960900-1412543959_thumb.jpgpost-2703-0-98628900-1412543962_thumb.jpgpost-2703-0-52252300-1412543966_thumb.jpgpost-2703-0-14161200-1412543951_thumb.jpg

Edited by Nico (see edit history)

Nie nieźle, tak siedzę i patrzę na te zdjęcia i patrzę a tu brzuch cały mokry... tak się uśliniłem.

Piękna dupka!

...

Ostry sprzęt! Miałem okazję latać z Tobą po nocy i na prawdę leci jak rakieta. Pewnie jadąc spociłbym się jak Trynkiewicz w domu dziecka :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

• 3 months later...

No to zaczniemy:

W tym roku sprawiłem mojej kochance parę prezentów. Między innym:

-Niebieskie stalowe oploty

-Niebieskie klamki od Womet-Tech

-Regulator(Pokrętło) amorków od Womet-Tech

-Klamki niebieskie No Name ale ładnie sie sprawują

-Rolki Wahacza niebieskie od Womet-Tech

Następne plany to:

-Lusterka barracudy z złotymi wstawkami(Męczy mnie pytanie czy z kierunkowskazami czy bez ;/)

-Wydech Akrapovic(Większa sprawa)

-Angrip na bak dla pasażera(Przydatna sprawka)

Coś byście jeszcze dodali?

Mam jeszcze 1 kaprys a mianowicie pomalowanie setów kierowcy i pasażera na złoto(Jak myślicie ładnie? :biggrin:)

Zdjęcie dodam jak najszybciej się da :biggrin:

Edited by Nico (see edit history)

A ja bym zdemontował zawieszenie i oddał je do regeneracji. Jeżeli 10 lat nikt przy nim nic nie robił to już dawno mało to ma wspólnego z zawieszeniem :smile: Nie będzie takiego wizualnego efektu jak reszta dodatków gadżetów ale wielokrotnie poprawi bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. 

@Rooland zawieszenie również było robione w zimę :biggrin:

@ice Napisałem stalowy oplot tylko że niebieski :biggrin: 

No to zaczniemy:

W tym roku sprawiłem mojej kochance parę prezentów. Między innym:

-Niebieskie stalowe oploty

-Niebieskie klamki od Womet-Tech

-Regulator(Pokrętło) amorków od Womet-Tech

-Klamki niebieskie No Name ale ładnie sie sprawują

-Rolki Wahacza niebieskie od Womet-Tech

Następne plany to:

-Lusterka barracudy z złotymi wstawkami(Męczy mnie pytanie czy z kierunkowskazami czy bez ;/)

-Wydech Akrapovic(Większa sprawa)

-Angrip na bak dla pasażera(Przydatna sprawka)

Coś byście jeszcze dodali?

Mam jeszcze 1 kaprys a mianowicie pomalowanie setów kierowcy i pasażera na złoto(Jak myślicie ładnie? :biggrin:)

Zdjęcie dodam jak najszybciej się da :biggrin:

Super sprzęt, prezentuje się ekstra a jeździ pewnie jeszcze lepiej, no i ma taki sam kolor jak moje kawasaki :biggrin: a co jeszcze można zawsze zaszaleć i zamontować sobie wyświetlacz biegów jeśli nie ma tego w standardzie.

Ajjj to zwracam honor, przeoczyłem :blush:

A co do kominów (może nie dotyczy serii) ale zastanawiało mnie czy nie grzeje takie cudo pasażera w tylną częśc ciala :P

Edited by Ice (see edit history)

Powiem tak niby coś grzeje ale za bardzo nie czuć. Jesienią i wiosną przydatne dla pasażera xD

@Lafay każdy ma inny gust, ja się osobiście zakochałem :biggrin:

Nadal czekam na odpowiedź co z tymi setami czy na złoto je zrobić czy raczej nie? ;/

Jak również oto czy lusterka z kierunkowskazami czy bez :biggrin:

@Lans ja tam niebieski jestem ;/. Nadal do Teamu moge? :biggrin:

@Lafay każdy ma inny gust, ja się osobiście zakochałem :biggrin:

Nadal czekam na odpowiedź co z tymi setami czy na złoto je zrobić czy raczej nie? ;/

Jak również oto czy lusterka z kierunkowskazami czy bez :biggrin:

Złoty z niebieskim z reguły prezentuje się ciekawie, więc pewnie bedzie git:d co do lusterek, to uważam, że bez kierunków. Ale, co kto lubi:d Edited by Lesiu94 (see edit history)

Ładna smerfetka  :biggrin: sam zastanawiałem się nad 636 wydech w zadupku bajka jak MIG. Co do lusterek ja u siebie założyłem Barracudy (tak jak tu pisałem http://motocykle-lodz.pl/topic/8684-lusterka-cbr-f3/?p=188654)bez kierunków bo te kawy mają ładny wkomponowany kierunek i chyba niema co przesadzać, poza tym musisz zobaczyć czy te z kierunkami będą pasować (czy zmieścisz się w korku albo czy będzie coś widać zza Ciebie) .

Ja u siebie też mam złote dodatki nie wiem czy pomalowane sety nie będą się ścierać, zastanawiałem się nad kupnem z Barracudy ale nie mają dla pasażera i tak na razie się wstrzymałem z pomysłem.

Właśnie jak już zrobię złote to jakiś patent na nie ścieranie sie znajdzie, co do kierunków potwierdzam bardzo ładnie wkomponowane :biggrin: