Jump to content

Poszukiwania Sklepu W Łodzi - W Okolicy Portu Łódź

boyzdw
 Share

Recommended Posts

Witam,Mam taką prośbe. Czy ktoś może sie orientuje , czy w porcie łódź albo niedaleko znajduje sie jakiś sklep motocyklowy z odzieżą, bo wybieram się w niedziele.

W samym Porcie Łódź raczej nie, ale dla pewności proponuję skontaktować się z infopunktem dzwoniąc pod podany numer telefonu (042) 298 12 02

jest przed portem na pabianickiej chyba przy vw w głębi parterowy budynek kiedyś ręce i gowe tam kupowałem

troszkę nie w temacie , ale jechałem ostatnio al.włókniarzy i widziałem przy kaliskim przy poczcie w ciągu budynków sklep z odzierzą motocyklową . Był ktoś tam , i orientujecie się może jak wygląda asortyment i jak cenowo ?

Kupiłem tam skórzaną kurtkę dla żony (700zł) i skórę dla mnie (500zł). Obie z protektorami, jestem zadowolony - mile chłopaki. gdzieś na forum widziałem o nich wpisy.pozdrawiam Michał

To z samymi ubraniami w tych byłych budynkach PKP po stronie poczty chyba to MTTR, po drugiej stronie estakady jest chyba Liberty

dokładnie po stronie poczty . Warto ich odwiedzić ?

warto , duży wybór skór i tekstylnych ciuchów, kaski rękawice i inny asortyment "motocyklowy"

To z samymi ubraniami w tych byłych budynkach PKP po stronie poczty chyba to MTTR, po drugiej stronie estakady jest chyba Liberty

po drugiej stronie to już nic nie ma, została tylko "reklama" wielki motocykl na dachu. Liberty jest na Maratońskiej.pozdrawiam Michał

libert praktycznie teraz nie ma nigdzie, a od lutego bedzie na dabrowskiego w intercarsie

to z Maratońskiej się zwijają? :blink:

MTTR też zmienia swoją siedzibę, albo nawet już zmienili. POdejrzewam że informację o nowym adresie na starych śmieciach zostawili