Skocz do zawartości

10 Sportowych Motocykli - Piątek Godz. 20-30 - Pokaz Modelek


Szwed

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Moja znajoma zwróciła się z prośbą o pomoc.

Wstępnie:

Potrzebnych 8-10 motocyklistów - motocykle sportowe, zadbane, niestety w miarę świeże (powyżej 2000r.).

 

Duża impreza modowa, trzeba przetoczyć się pomiędzy modelkami i zrobić show.

Termin:

piątek - ok. 20-00.

Łódź

 

Szczegóły wysyłam na priv - razem z kontaktem do Ewy.

Myślę, że fajna zabawa. W zamian film, zdjęcia, myślę, że jakiś poczenstunek w towarzystwie modelek.

 

Czekam na chętnych do wieczora - ok. 22-00 będę odpisywał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie wstępnie pisał, naked ale chyba można uznać za sportowego. Czy tez mają być typowe plastiki? Proszę o szczegóły i kontakt do Ewy.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie wstępnie pisał, naked ale chyba można uznać za sportowego. Czy tez mają być typowe plastiki? Proszę o szczegóły i kontakt do Ewy.

Jaki wyrywny...

A jak modelki są 60+ w każdej rozpatrywanej kategorii? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bym sie pisal... Tyle, ze nie chce mi sie stelaza na tylny kufer odkrecac.. :smile:

ps. Modelka moze mnie nakarmic winogronami :biggrin:

ps2. Jak będzie lalo, ciężko będzie z tym zadbaniem :smile:

ps3. Jeżdżenie będzie po jakiej nawierzchni? Bo jesli kafelki może być wesoło.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebnych 8-10 motocyklistów (CUT)

  

Duża impreza modowa, (CUT)

 

Termin: piątek - ok. 20-00. Łódź

 

przepraszam, że zapytam, ale czy dobrze rozumiem, że organizator DUŻEJ IMPREZY MODOWEJ szuka (sorrki, że się tak wyrażę) rekwizytów/statystów na 3 dni przed imprezą ????

 

To ja chce telefon do tej p. Ewy, z chęcią porozmawiam np. o organizacji imprez itp.

 

A modelki i miejsce już mają ? Czy też trwają poszukiwania ? Mogę pomóc ;-P

 

 

p.s. Ewcia Minge ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(powyżej 2000r.).

Wiesz jak moja Kawcia się poczuła? Jak złom :sad2:
Nie no, obiektywnie Szwed, widziałeś moją kawę, byliśmy w Olsztynie. Nie nada się?
Plastiki w oryginale, smyrne plakiem i igła z fabryki...

 

flm_1412088593__zdjecie_kawa.jpg

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nikt wam w dowody zaglądać nie będzie chyba.  Kto z tej branży się domyśli że moto z 98 czy z 2000? Wyplakować i na imprezę :laugh2:  Dla kobit ważne że czyste będzie i świecące :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale skoro to jej zależy na ekipie to powinna wykazać odrobinę więcej inicjatywy i to ona powinna się z nami kontaktować. Ja nigdzie nie będę dzwonił. Niech poda info na forum co gdzie jak i kto będzie miał ochotę ten przyjedzie. Takie moje zdanie. Ew. Temat na prv do zainteresowanych ze szczegółami.

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to dziwnie wygląda, ale zdjęcia cbrki z modelkami brzmią kusząco. Jak będzie coś więcej wiadomo to daj znać jak wszystko się zgra podjadę z kumplem. Czyli Kawasaki 636 2004r i cbr 600 rr 2006. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - Ewa do Was zadzwoni. Wyślijcie mi na PRIV numery telefonów do Was. Obdzwoni wszystkich. I trochę dobrej woli - czy Wy w czyimś imieniu nie staracie się czasami pomóc i ratować jakąś sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to dziwnie wygląda, ale zdjęcia cbrki z modelkami brzmią kusząco. Jak będzie coś więcej wiadomo to daj znać jak wszystko się zgra podjadę z kumplem. Czyli Kawasaki 636 2004r i cbr 600 rr 2006. pzdr

hmmm...jakoś muszę dziewczynę przekonać do tego pomysłu jak coś to jestem chętny, jak moto pasuje to czekamy na wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję, by wrzucić tutaj w wątku więcej szczegółów (może Ewa już dzwoniła do kogoś), wtedy chętni znajdą się pewnie b.szybko ;) np.

- jakie są oczekiwania od nas, tzn. plan działania/pokazu, ubiór motocyklisty? kask? etc.

- jak godzinowo (impreza od 20, ale trzeba dojechać, wyczyściochać moto etc.)

- co prócz wyżery i fot będzie (może całus od modelek? :biggrin:)

- nawierzchnia do jeżdżenia (po dywanie? asfalcie? kafelkach łazienkowych? ;))

- inne

 

ps. impreza modowa 3.10 skojarzyła mi się z imprezą fashion week w manu (gdzie m.in. nagrodą główną jest oldskulowy skuter Romet):

http://www.plasterlodzki.pl/dodanie-zdarzenia/details/76369-9-edycja-manufaktura-fashion-week

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję, by wrzucić tutaj w wątku więcej szczegółów (może Ewa już dzwoniła do kogoś), wtedy chętni znajdą się pewnie b.szybko ;) np.

- jakie są oczekiwania od nas, tzn. plan działania/pokazu, ubiór motocyklisty? kask? etc.

- jak godzinowo (impreza od 20, ale trzeba dojechać, wyczyściochać moto etc.)

- co prócz wyżery i fot będzie (może całus od modelek? :biggrin:)

- nawierzchnia do jeżdżenia (po dywanie? asfalcie? kafelkach łazienkowych? ;))

- inne

 

ps. impreza modowa 3.10 skojarzyła mi się z imprezą fashion week w manu (gdzie m.in. nagrodą główną jest oldskulowy skuter Romet):

http://www.plasterlodzki.pl/dodanie-zdarzenia/details/76369-9-edycja-manufaktura-fashion-week

jak to ta impreza to zaczynam się stresować bo publika też będzie spora, raczej mało kameralna :smile::)  ALE CO TAM

Edytowane przez Pan Bombel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to będzie casting na motocykle

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...