Skocz do zawartości

Głosowanie


DaroLodz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tam na sztuce współczesnej nie znam, a że mój poziom twórczy nie odstaje za bardzo od poziomu Twojej córy to oczywiście zagłosowałem, niech tworzy i się rozwija. Pozdro! :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze +8 głosów ode mnie. Jak będzie brakować do wygranej to mów, posiedzę jutro i oddam ze 100 :biggrin:

Hanula ma na razie 670 , a liderka 1400 ale dziękuje raz jeszcze Wam wszystkim za klikania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, jeśli bardzo Ci zależy na wygranej córy to wciąż możesz przeważyć wynik. Sposób prosty:

1. głosujesz

2. usuwasz ciasteczko z przeglądarki

3. głosujesz ponownie

5-6 głosów na minutę więc w godzinę zrobisz ok 300 :P


P.S.: Spójrz na wynik :smile:


A żebyś nie musiał się za bardzo męczyć napisałem Ci metodę:

var count = 5;
var cheat = function() {
 $.ajax({
  url: "/culture/vote",
  type: "POST",
  data: {state : 'up', nid : 1824}
 }).done( function(msg){
  var obj = $.parseJSON(msg);
  if(parseInt(obj.up) > 0)
   $('#v_up').html(obj.up);
  if(parseInt(obj.down) > 0)
   $('#v_down').html(obj.down); 
  $('.thumb').removeAttr('disabled');
  $('div.growlUI').html('<h3>Dziękujemy!!!</h3><p>Twój głos został zapisany.</p>');    
  showInfoMsg(); 
  count--;
  if(count > 0)
  {
   cheat();
  }   
  else {
   window.location.reload()
  }        
 }).fail( function(jqXHR, textStatus){
  $('.thumb').removeAttr('disabled');
  alert( "Request failed: " + textStatus );        
 });
}
cheat();

Instrukcja: odpal chrome, wciśnij F12, przejdź do zakładki console i wklej tam ten kod. Obecnie jest ustawiona by oddać 5 głosów. Jeśli chcesz to zmienić zmieniasz cyfrę w 1 linijce (var count=100). Oddanie 100 głosów zajmuje ok 20 sek. Pozdro :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem kliku skryptów testerskich i sql injection aby sprawdzić jak wygląda ta uczciwość głosowania i muszę powiedzieć, że tylko niecałe 30% rodziców nie oszukuje. Widać jasno, że po 200 głosów z jednego IP. Baza nie zapisuje dat głosów. Jeśli konkurs trwa np 30 dni to powinno być 30 głosów max z jednego IP.

 

Dlatego właśnie napisałem ten skrypt. Skoro chcą ludzie oszukiwać to niech wszyscy oszukują - wtedy każdy ma równe szanse.


Nie polecam też nikomu dodawać na raz więcej niż 30 głosów bo tylko może zaszkodzić koledze Darkowi. My oddaliśmy głosy w firmie po 20-30 sztuk każdy (8 osób ). Nie ma różnicy czy oddajemy je ręcznie kasując ciastko czy ze skryptu. Oba sposoby działają tak samo.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem kliku skryptów testerskich i sql injection aby sprawdzić jak wygląda ta uczciwość głosowania i muszę powiedzieć, że tylko niecałe 30% rodziców nie oszukuje. Widać jasno, że po 200 głosów z jednego IP. Baza nie zapisuje dat głosów. Jeśli konkurs trwa np 30 dni to powinno być 30 głosów max z jednego IP.

 

Dlatego właśnie napisałem ten skrypt. Skoro chcą ludzie oszukiwać to niech wszyscy oszukują - wtedy każdy ma równe szanse.

 

Nie polecam też nikomu dodawać na raz więcej niż 30 głosów bo tylko może zaszkodzić koledze Darkowi. My oddaliśmy głosy w firmie po 20-30 sztuk każdy (8 osób ). Nie ma różnicy czy oddajemy je ręcznie kasując ciastko czy ze skryptu. Oba sposoby działają tak samo.

Dla mnie jako laika komputerowego ten skrypt to mistrzostwo swiata dziekuje Ci za Twój trud.

Wiem zapewne jest to oszustwo i nie powinno sie tak postępować , trzeba uczyć dzieci przegrywać i wygrywać z honorem tylko naprawdę ciężko jest wytłumaczyć dziecku które  (Hania chodzi do przedszkola integracyjnego)ze ktoś jest lepszy sprawniejszy zdrowszy.

Mam nadzieje ze część z Was mnie zrozumie ,a jeżeli nie to przepraszam mam to gdzieś dla mnie i tak najważniejsza jest Hania i jej uśmiech na twarzy.

Mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem 

 

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuje za Wasze głosy

Darek

 

ps

Maciek buteleczka dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek buteleczka dla Ciebie

No problem. W przelewie przyjmuję chętnie :smile:

 

P.S. - stronka biedna w zabezpieczenia to i skrypt prosty :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...