Jump to content

Tesknota Po Sezonie ;(

Rogal

Recommended Posts

Jak zwykle zacząłem prężnie pracę od rana i znalazłem to na kwejk-u.

Jakie smutne i zarazem jakie prawdziwe :biggrin:

post-4040-0-85476600-1411978188_thumb.jpg

No, do końca sezonu jeszcze trochę, chociaż niektórzy to w ogóle go nie kończą :smile:. A z tęsknotą sobie radzę tak, że ciężej pracuję, co by mieć na następny sezon na paliwo, wypady, gadgety do moto... I przynajmniej się nie nudzę wtedy :smile:

Dobre  :biggrin: . Po sezonie jest spokojny czas na naprawy, serwisy, przeróbki, tuning - no trzeba odwiedzać motonga bo on tez tęskni  :biggrin:.

Ja kumuluje zdjęcia i filmy z wypadów aby mieć co oglądać w zimowe wieczory od razu na duszy lżej.  

• 3 weeks later...

Jak zwykle zacząłem prężnie pracę od rana i znalazłem to na kwejk-u.

Jakie smutne i zarazem jakie prawdziwe 

Mam kolekcje takich miniaturek,z 12-13 juz uzbieralam ..dla kazdego sie cos znajdzie-to jak snieg spadnie terror po panelach bedzie mozna robic :decayed:

Edited by Gleba (see edit history)

Mam kolekcje takich miniaturek,z 12-13 juz uzbieralam ..dla kazdego sie cos znajdzie-to jak snieg spadnie terror po panelach bedzie mozna robic :decayed:

Ej, weź zaproś się pobawić :smile:

albo ulepimy ze śniegu

To weź saperke :smile:

Ej, weź zaproś się pobawić :smile:

hahaha zamiast przysłowiowego "Chodźmy do mnie,pokażę Ci kolekcję znaczków/płyt" będzie "Chodźmy do mnie.Mam kolekcje modeli motocykli"

A no i policzyłam jest 14 modeli (będzie więcej) + zegar ścigacz i drewniany crosik-nadal nie mam co zrobić z kilkma drewnianymi elementami i trzyma się na słowo honoru :biggrin:

hahaha zamiast przysłowiowego "Chodźmy do mnie,pokażę Ci kolekcję znaczków/płyt" będzie "Chodźmy do mnie.Mam kolekcje modeli motocykli"

Hmmmmm B)

A no i policzyłam jest 14 modeli (będzie więcej) + zegar ścigacz i drewniany crosik-nadal nie mam co zrobić z kilkma drewnianymi elementami i trzyma się na słowo honoru :biggrin:

Dobra, namówiłaś, gdzie i kiedy :wink:

• 2 weeks later...