Skocz do zawartości

Kawasaki Er6N


Majk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W garażu po kilku tygodniach poszukiwania pojawiła się nowa maszyna . Po motocykl wybrałem się z szanownym Adminem Suchym (jeszcze raz dzięki !) do Warszawy . Mieliśmy obejrzeć kilka sprzętów, jednak tak się dobrze złożyło , że ten który interesował mnie najbardziej okazał się egzemplarzem wartym zakupu.

Motocykl wyprodukowany w 2009 roku z przebiegiem 27 000 km . 

Parę dni temu zrobiłem nowemu nabytkowi korektę lakieru i dostał zabezpieczenie lakieru w postaci powłoki ceramicznej Modesta. Od razu po tym poszedł TANKPAD , którego wcześniej nie było.

W poniedziałek maszyna jedzie do MOTORWINGS na przegląd i wymianę płynów ustrojowych z wymianą tylnego buta włącznie. 

Wrażenia z jazdy jak najbardziej pozytywne . Właściciel zadowolony z zakupu :riding: 

W sezonie zimowym parę rzeczy jest do zrobienia , żeby z moto zrobić przysłowiową IGŁĘ . Także do zobaczenia na trasach  :decayed:

post-3975-0-07983300-1411845026_thumb.jpg

post-3975-0-99275200-1411845048_thumb.jpg

post-3975-0-47730400-1411845073_thumb.jpg

post-3975-0-63048600-1411845113_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl w fajnym stanie, mimo 5 lat wszystko pracuje elegancko, a poprzedni właściciel dbał o pojazd  :riding:   No i dawno nie jeździłem Nakedem, była okazja odświeżyć pamięć na trasie  :biggrin: Graty

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co to takiego ???

Podłączam się pod pytanie Lansa. Jak to się odbywa? Czy w Łodzi ktoś to robi i jak droga to impreza.

Pytam bo bak mojej TDMki, ma dwa punkty lekko uszkodzonego lakieru, które chciałbym jakoś zabezpieczeć, a blacharz/lakiernik ze mnie żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie moje moto , dziś w nocy wróciłem z tygodniowego wyjazdu . 

Nawiązując do waszych postów odnośnie powłoki ochronnej . Powłoka ceramiczna daje fizyczne zabezpieczenie lakieru, po utwardzeniu jest to pare mikronów grubości, które chronią lakier przez rysami spowodowanymi myciem, warunkami atmosferycznymi oraz nadaje niesamowitej głębi koloru i szklistego odbicia . Podrzucam link dla ciekawych co to http://ceramicpro.pl/ceramiczna-ochrona-lakieru-2  

Chłopaki z SNB mogą wam bez problemu taką usługę zaoferować , bardzo dobrze znam właścicieli i ręczę za nich . 

Ogółem rzecz ujmują  mogą wasz motocykl (lakier) dopieścić tak żeby wyglądał lepiej niż przed tym jak wyjechał z fabryki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...