Jump to content

Obstawa Ślubu Zgierz - 25.10.2014

ziotal24
 Share

Recommended Posts

Hejka Hejka

Zapraszam wszystkich chętnych 25-10-2014 o 15.00 do Zgierza pod "Biedronkę " na Kuraku celem wykonania radosnej obstawy naszego kolegi Tomasza pod Urząd Stanu Cywilnego 

Obstawa ma być swoistą niespodzianką, więc nie oczekujmy butelek z wódką - priorytetem jest dobra zabawa i super prezent dla Pary Młodej :smile:

Pozdrawiam i LwG

Czy para młoda to "motocykliści z krwi i kości" ...???

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Chemiczna Malina

Jastrząb z krwi i kości w dodatku z sokolim okiem - sorki nie mogłam się powstrzymać  :biggrin: znam W2 niestety w sobotę jestem off ale może jak Greg anginę wygoni to go podkuszę 

Too fast to live, too young to die !!!

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Jastrząb z krwi i kości w dodatku z sokolim okiem - sorki nie mogłam się powstrzymać :biggrin: znam W2 niestety w sobotę jestem off ale może jak Greg anginę wygoni to go podkuszę

No toć jeszcze prawie miesiąc :smile:

• 2 weeks later...

Bd pogoda to sie stawie ale to jeszcze długa droga :smile::riding:

ziotal24 ,kolega Tomasz nie czyta tego forum ,że będzie to niespodzianka? Jeśli będę miał wolne to chętnie podlecę narobić pozytywnego zamieszania :riding::biggrin:

Jak pogoda dopisze lub nie to i tak podjadę bo blisko, może jakiś wspólny podjazd zrobimy żeby tak każdy samemu nie leciał :P

Jak pogoda dopisze lub nie to i tak podjadę bo blisko, może jakiś wspólny podjazd zrobimy żeby tak każdy samemu nie leciał :P

Jestem za tym by się gdzieś ustawić wcześniej i razem polecieć

proponuje Orlena na Włókniarzy przy Świętej Teresy, traska wylotowa na zgierz

Gleba musisz trenowac kiedys sie uda!!! Tylko juz nie kolo slupa jakis otwarty teren np. pod kosciolem he he pozdro

postaram się dotrzeć

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

motoTomasz czyta to forum przecież i nawet coś tu pisze :P

Sorki wprowadziłem błąd Jest to Tomasz ale nie ten motoTomasz ale również zacny gość ;)

Czy ma ktoś propozycję o które spotkać się na orlenie bo osobiście myślałem tak o 14.00 żeby tak 14.15 pojechać i sobie na spokojnie dojechać :smile:

Siemacie Ludziska

Więc tak jak przewidywałem pogoda dopisała ... deszcz nie pada a i temperatura na plusie ;) kto ma ochotę zapraszam tak jak pisałem na wstępie Biedronka na Kuraku w Zgierzu ( zaraz przy stacji Orlen )

Pozdro i do zobaczycha

Sorki. Bardzo chciałem dotrzeć ale trzyma mnie jakies przeziębienie :/