Jump to content

Kartodrom W Bydgoszczy

KrzysztoFu

Recommended Posts

KrzysztoFu

Cześć ściganci! :dance:
W najbliższą sobotę planujemy wyskoczyć na torowanie do Bydgoszczy :moto:
Obiekt mają tam zacny, dojazd nie najgorszy wiec wypadłoby go w końcu odwiedzić.

Mamy dostępną sesje w godzinach 9 - 13 za 80zł od motocykla. (normalnie kosztuje to 30zł/1h)
Muszę potwierdzić zarządcy obiektu do piątku do południa ile osób sie wybiera i czy w ogóle przyjedziemy bo jak wiadomo pogoda na razie nas nie rozpieszcza.
Prawdopodobnie będziemy jeździć na zmianę z kartami w sesjach po 15 minut.

Proszę wpiszcie się na listę kto by reflektował taki wypadzik i po raz ostatni w tym sezonie pachnąć na kolano przed zakrętem :riding:

thumb_flm_1411482995__tor_bydgoszcz.jpg

Pozdro!

To jest ten tor na Fordyńskiej w Bydgoszczy?

Z tego co mi wiadomo w Bydgoszczy jest jeden. Fordońska 116. :riding: To ten sam na którym trenowałaś. :riding: 

Ja się nie znam, ale nam instruktorzy mówili, że ten tor do jazdy sportowej nie jest przeznaczony no i profilowanych zakrętów to się tam nie spodziewajcie, technicznie fajny.

W którym roku te zawody były? Może przed modernizacją był sportowy, na kulikowisku spece mówili, że on jest przeznaczony do nauki jazdy na moto, a nie sportowej właśnie. Ale jaki by nie był, to spokojnego torowania i dobrej pogody :smile: dojazd faktycznie jest ok. Pozdrawiam

Tyle, że ten tor jest o połowę skrócony bo znalazła się właścicielka terenu i swoją część odgrodziła siatką.... Tor powolny - nawrotka za nawrotką ale kilka fajnych miejsc jest.....

jak będzie pogoda to ja na 99% jadę i zabieram jeszcze jednego też z moto wiec 2 osoby jeżdżące 

kto się jeszcze deklaruje bo sami nie pojedziemy??

KrzysztoFu

Maciek jedziemy czy nie jedziemy?

Muszę potwierdzić gościowi od toru jutro do 12. 

Niestety mamy sesje w godzinach 9- 13 bo później tor jest zarezerwowany.
Mam nadzieje, że pogoda będzie łaskawa i nie będzie zbyt zimno od rana :unsure: