Jump to content

Kask Z Lusterkiem Wstecznym

Rado
 Share

Recommended Posts

Co ja dużo będę...http://www.motogen.pl/laboratorium/testy-akcesoriow/reevu-msx1-oczy-dookola-glowy,art136.htmlBez żadnych baterii, bez cudów, czysta optyka. Gdyby jeszcze cena tak o połowę niższa...

Wygląda ciekawie (choć do testów z motogenu podchodzę sceptycznie, bo to w większości artykuły "sponsorowane"), ale cena faktycznie powala...

beez_znaczenia --- czarny

jakubko wtedy kask za tyle kasy z wstecznym lusterkiem staje sie zwykłym kaskiem ;)

zawsze osoba z tyłu może przetrzeć szybkę cobyś ją wyraźniej widział , i czy nia stroi głupich min za plecami

Nie no- jasne, kask powinien mieć rentgen prześwietlający pasażera, AC i ogrzewanie :smile:. Jakie to dziwne że jak zasłonić pole widzenia to nic nie widać... no kurde no... jacy głupi ci Angole że nie rozwiązali tak prostego problemu.

ja bym raczej traktował to jako mały postęp w bezpieczeństwie dla motocyklistów... ABS czy światła awaryjne to teraz już nic nowego... Dainese wymyśliło i sprzedaje już przecież poduszki powietrzne, które zakładamy na kombinezon...Reevu to narazie pierwszy kask z lusterkiem wstecznym... oby więcej takich pomysłów i gadżetów które mogą nam poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy.... ja mam nadzieję że dzisiejsze nowinki z czasem będą standardem a może i wymogiem... zdrowie niestety mamy tylko jedno :smile:

Co do bezpieczeństwa to taki "kredens" jak Goldwing ma airbag na pokładzie... Chyba robi się offtop... ;)

Cena narazie taka bo nie ma drugiej firmy konkurencyjnej wyjdzie ten kask w firmach agv , hjc ,shoei . i cena spadnie;)

• 1 month later...

Mysle ze takie cos jest zbedne. A cena bedzie windowana niesamowicie az inni producenci zaczna to wprowadzac ale za te pieniadze to mozna miec naprawde za***isty kask.

MarcinGraczykLDZ

Ciekawy pomysł, jednak nie warty takiej ceny ... Na tą chwile mam suomy apex i jestem bardzo zadowolony :riding: :riding:

• 1 month later...