Skocz do zawartości

Kask Z Lusterkiem Wstecznym


Rado

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja dużo będę...http://www.motogen.pl/laboratorium/testy-akcesoriow/reevu-msx1-oczy-dookola-glowy,art136.htmlBez żadnych baterii, bez cudów, czysta optyka. Gdyby jeszcze cena tak o połowę niższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze osoba z tyłu może przetrzeć szybkę cobyś ją wyraźniej widział , i czy nia stroi głupich min za plecami

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no- jasne, kask powinien mieć rentgen prześwietlający pasażera, AC i ogrzewanie :smile:. Jakie to dziwne że jak zasłonić pole widzenia to nic nie widać... no kurde no... jacy głupi ci Angole że nie rozwiązali tak prostego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej traktował to jako mały postęp w bezpieczeństwie dla motocyklistów... ABS czy światła awaryjne to teraz już nic nowego... Dainese wymyśliło i sprzedaje już przecież poduszki powietrzne, które zakładamy na kombinezon...Reevu to narazie pierwszy kask z lusterkiem wstecznym... oby więcej takich pomysłów i gadżetów które mogą nam poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy.... ja mam nadzieję że dzisiejsze nowinki z czasem będą standardem a może i wymogiem... zdrowie niestety mamy tylko jedno :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mysle ze takie cos jest zbedne. A cena bedzie windowana niesamowicie az inni producenci zaczna to wprowadzac ale za te pieniadze to mozna miec naprawde za***isty kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
działkowy emeryt

...życzyłbym sobie jeszcze spryskiwacz i wycieraczkę wizjera :P i nalepkę na du.pę do kompletu "patrz w lusterka - samochody są wszędzie" http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...