Jump to content

Pomoc W Zabezpieczeniu Charytatywnego Biegu 20.09.14

jaron1
 Share

Recommended Posts

Cześć

Otrzymałem prośbe z Fundacji Kolorowy Świat, aby pomóc w

zabezpieczeniu

charytatywnego biegu który odbedzie się w Łodzi na Bałutach w

najbliższą sobotę 20.09.14

w godzinach 17-18, pomoc motocyklistów miałaby polegać na zabezpieczeniu

bram i mniejszych

uliczek na czas biegu aby nikt z nich nie wyjechał, czy znalazłby się

ktoś chętny aby poświęcić godzinke w najbliższa sobotę. LwG

Piszemy sie z moim "plecaczkiem", jestem tez instruktorem pierwszej pomocy, wiec jeśli potrzebujesz tez kogoś z odblaskiem na plecach "RATOWNIK" to mogę stanąć z apteczka.

...

Proszę moderatora/admina do przeniesienia tego tematu do działu spotkania okolicznościowe, tam będzie miał on większy odzew i w zasadzie tam jest jego miejsce.

...

No rozumiem, ale tam jest slaby odzew na takie zapytania. Ten dział jest częściej odwiedzany i czytany. Po za tym to co zaproponowałeś to jest impreza okolicznościowa :smile: Dalej ponawiamy zapytanie jaron-a, CZY SĄ JESZCZE CHĘTNI NA GODZINKĘ ŻEBY POMÓC?

...

Bieg jak najbardziel legalny, główne ulice ma zabezpieczać Policja, ale na trasie jest duzo bram i mniejszych ulic/wyjazdów i tu jest nasza rola, zapraszam do pomocy, jutro podam godzinę i miejsce zbiórki

Pewni nie będę miał nic lepszego do roboty, więc mogę postać gdzieś przez godzinę...

Ilu jest potrzebnych?

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Temat sie troche skomplikował, ponieważ okazało sie, że nie można do zabezpieczenia trasy podejść ot tak sobie z marszu tylko należy przejśc przeszkolenie które rozpocznie się o godz 15, więc czas poswięcony dla dzieci wydłuży sie do ok 3 godz, dlatego ponawiam pytanie i proszę o konkretne odpowiedzi kto piszę sie na taka impreze, na pocieszenie powiem, że na mecie będą zapiekanki i koncert :smile:

Trzy godziny... to trochę się wydłużyło... ale te zapiekanki mnie przekonały...

Gdzie i o której się stawić?

Przepraszam, muszę spasować, bo pracuje. Prace kończę o 16 i myślałem ze spokojnie bym sie wyrobił na 17 a tak to lipa...

...

Fakt, atmosfera była sympatyczna, zapiekanki smaczne i można było popatrzeć na fajne biegaczki... szczególnie tak jedna, z numerkiem 29...

Nawet napisali coś o tym biegu:

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3581523,bieg-daj-piataka-na-dzieciaka-w-lodzi-zdjeciafilm,4,1,id,t,sm,sg.html#galeria-material