Jump to content

Moja Vtr'ka - Honda Vtr 1000 Firestorm

wegiel
 Share

Recommended Posts

no koniec sezonu znaczy w listopadzie minionego roku po sprzedaży kawsaki zx7r na szybko żeby zdążyć przed mrozem:) do miejscowości sannik w woj.mazowieckim i tak jestem szczęśliwym posiadaczem hondy VTR 1000 firestorm z 1998 roku. no jak dla mnie lalka:). Z gadżetów nie seryjnych: Grzane manety oxford (kurcze dają radę)najbliższe plany co do modyfikacji:-crasch pady:)-wkładka K&N-może wydech (w końcu dźwięk dwucylindrowej V bezcenny)

post-404-0-53342800-1326221682_thumb.jpg

post-404-0-18223100-1326221708_thumb.jpg

Ja bym odrazu wydechy do edzia wysylal :riding: przeciez taka V jestes litr to musi piegnie grac ojej :drool: jak chcesz to ci dam namiary na niego przerabia wydeszki profesjonalnie za mala kase :smile:

dzięki panie kolego (sam spawam zawodowo mig/mag/tig) ale chyba nie chcę nic kombinowanego. przyglądałem się i naprawdę nie problem tam zrobić 2w1 i założyć coś przelotowego i będzie grzmiało jak grom ale nieeee;). jak się trafi coś ładnego dedykowanego w dobrej cenie to chętnie przygarnę ale rzeźba odpada

noładna vtr-ka ale 1000 na 2 gary i to jeszcze układ v musi przyspieszać jak maszynka do mięsa ale każdy kupuje co lubi :riding:ładny egzemplarz będzie co opijać na wiosnę :cheers: ,a co do wydechów to mnie się podoba podwójny kominek jak jeszcze dobrze gada to git tylko czy władza się nie czepia takiej muzyki z rury?

noładna vtr-ka ale 1000 na 2 gary i to jeszcze układ v musi przyspieszać jak maszynka do mięsa ale każdy kupuje co lubi :riding:ładny egzemplarz będzie co opijać na wiosnę :cheers: ,a co do wydechów to mnie się podoba podwójny kominek jak jeszcze dobrze gada to git tylko czy władza się nie czepia takiej muzyki z rury?

póki jest seria nie ma czego się czepiać,a jeśli chodzi o osiągi nie ma tragedii

Fajniusia VTR. ;)W zeszlym sezonie planowalem taką kupic ale wkoncu los pokierowal mnie w kierunku Cbr900rr. Moze na ten sezon kupie wlasnie vtr'ke :smile:

Pierwsze co zrobilem w swojej SV to oddalem wydech do przerobki. (wyglada tak jak oryginal tylko tyle ze ma w srodku wsadzaona rurke przelotowa (z taki samych materialow co markowe wydechy) i welne stalowa przelot 56mm i powiem ze to byly najlepiej wydane pieniadze. Dzwiek V to cos najpiekniejszego :biggrin: w 650 slychac jak by burza szla a w 1000 to dopiero musi gadac :biggrin: Powodzenia w przerobkach i mam nadzieje ze zobaczymy sie na jakims spotkaniu. Pozdrawiam :smile:

Sprzęcik ładny :smile: i bym zostawił dwa kominy,dobrze z nimi wygłada

• 3 weeks later...

lalka jest zadbana i pracuje jak nalezy :smile: ja bym nic juz nie robil z wydechem jest wystarczajaco glosnya jezdzi sie rewelacyjnie :)p.s. Marcin, byles ostatnio u mnie na moto?

• 4 weeks later...

sezon motocyklowy 2012 rozpoczęty wczoraj Łódź-Kalisz Kalisz-Łódź. -bo kolega zostawił tel. w samochodzie wynajętym :decayed: