Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie...i tego dnia na tej "trasie" może być trochę tłoczno :riding:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak... może zdecydujemy czy ruszamy w sobotę czy w niedzielę?na tą chwilę patrząc na prognozę pogody to...sobotę pada w Łodzi i w Częstochowie...w niedzielę cieplej i w miarę słonecznie...co powiecie na niedzielę? czy klamka już zapadła na sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobote ???A po jakiego grzyba jechac tam w sobote ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobote ???A po jakiego grzyba jechac tam w sobote ?

no wiesz... zlot tam jest od soboty do niedzieli więc wolałem się wypowiedzieć na temat pogody :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mordeczki w koncu podam jakies konkrety ale chcialem zaznaczyc ze ta informacja nie jest informacja dla calego FŁM tylko dla osob ktore chca poleciec ta trase szybciej niz inni (predkosci przelotowe 140-160 moze i troszke wiecej

 

Wspolnie z Jakubkiem chcielismy zamiescic informacje iz zbieramy sie grupa "ZAPIERDALACZY" :

Karczma Złoty Młyn w Kruszowie

15.04.2012 (niedziela)

godz 9:15 (wyjazd jakos ok 9:30-9:45)

predkosc przelotowa tak jak pisalem 140-160

 

Chcialem jeszcze raz przypomniec ze to informacja dla osob chetnych ktore lubia szybsza jazde w dobrej ekipie! Zeby nie bylo sytuacji ze ktos nie daje rady tak cisnac! Reszta osob niech czeka na oficjana informacje od Suchego gdzie i o ktorej maja zbiorke wolniejsi a raczej normalniejsi zeby nikogo przypadkiem nie obrazic ;)

 

AAAAAA jeszcze jedno chcialem zauwazyc ze istnieje prawdopodobienstwo niedostania sie na miejsce swiecenia motocykli i i modlitwy wiec osoby ktore sa wierzace i bardzo chca tam jechac wlasnie w celu modlitwy niech beda przygotowane na taka ewentualnosc (czyli ze sie nie pomodla ani ich moto nie zostanie poswiecone) my jedziemy tam dla dobrej zabawy i zeby spotkac starych znajomych. Dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę chyba w sobotę ze znajomymi, ale może w niedziele też się skuszę ;)

Byku zobacz moje wcześniejsze wypowiedzi...w deszczu chcesz jechać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do terminu dla reszty grupy to wydaje mi się, że to nie będzie arbitralna decyzja admina, tylko racjonalna godzina, za którą opowie się większość forumowiczów :smile: Ja bym był za tym, żeby się zebrać wcześniej, a grupa uderzeniowa pod przewodnictwem wyżej wspomnianych zajęła miejsce dla reszty ;P Ale zdaję sobie sprawę z tego, że to rodzi milion problemów organizacyjnych, więc nie będę kaprysił ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie Koper nie wymyslaj tylko uprzedzaj plecaczka ze bedziesz zapierd**** i po sprawie ;D hahahahaha ;DKondziu nie ma co sie sugerowac prognozami na tydzien do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYKU daj spokoj z tym autkiem szukaj tej aprilli i lecimy (jak chcesz to pozycze ci parasolki na moto http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif)

Uwierz mi, warunków atmosferycznych się nie boję - nie było miesiąca w którym nie latałem :P ( Kwiecień na razie się nie liczy :P )Z motocyklem się nie śpieszę - zawsze jak kupuję " na szybko " potem żałuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...