Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

Trwam i mówienie "o co tak naprawdę poszło" to chyba jakis oksymoron. Przedstawią swoją wersję i tyle. Sam tytuł mnie rozbraja i już pokazuje co w tym programie będzie się działo. I za pewne zaproszona zostanie "jedna strona" do "dyskusji" . Kapelan rajdu....co to w ogóle jest? komedia. Czarni bracia wszędzie się wcisną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja TRWAM jest tak samo subiektywna jak TVN, POLSAT, TVP, czy SuperStacja, więc nie rozumiem skąd u kolegi takie oburzenie. (Chociaż w sumie jak czytam większość debat z udziałem przedmówcy to już zdążyłem przywyknąć.) W każdym razie: Żałuję, że nie obejrzałem, bo poznałbym stanowisko jednej ze stron konfliktu, jak druga strona będzie się wypowiadała w innej stacji to też się chętnie dowiem jakie mają racje.Co do samego zlotu, to (mogę zabrzmieć jak fan Bee Gees XD) może byśmy pomyśleli o jakimś wspólnym oznakowaniu? Po pobieżnej obserwacji wątku koszulek forumowych wnioskuję, że nie dogramy tego do zlotu na JG. Jakiś wspólny znak charakterystyczny byłby o tyle IMO dobry, że ułatwiłby jazdę w grupie, odnajdywanie się na miejscu, czy jakies przegrupowania. Myślę o czymś prostym, jak bandama na ramieniu w jednym kolorze. Chyba, że wszyscy smyczki forumowe będziemy mieć na wierzchu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby się udało, z resztą, żeby założyc na kombi to musiałbyś mieć o rozmiar większą, no a na miejscu raczej chciałbyś pewnie kombi rozpiąć ;PMoim zdaniem widoczne byłyby np bandamy na ramieniu w kolorze nawiązującym do barw Łodzi, czyli żółty lub pomarańczowy (choć to może zalatywać amerykańskim filmem o gangach motocyklowych a'la Bier Boyz XD) Choć plus jest taki, że jak wtedy zobaczysz kogoś z takim emblematem na ramieniu to 99% pewności, że człowiek z forum :smile:(A ja się tak tego dopominam, bo jak niektórzy wiedzą mam problem z zapamiętaniem twarzy i przypisaniem ich do ksyw/imion ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed, albo po zlocie w Częstochowie czy gdzie my tam pojedziemy :smile: jest propozycja integracji :cheers:http://motocykle-lodz.pl/topic/1137-ognisko-na-brusie-14042012/Mamy już ustalony jakiś dzień wyjazdu?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapelan rajdu....co to w ogóle jest? komedia. Czarni bracia wszędzie się wcisną.

Jak dla mnie to to pytanie nie na miejscu."Czarni bracia" się nie wciskają tylko są gospodarzami tego zlotu.Jakby nie wszyscy pamiętali to częstochowskie rozpoczęcie sezonu zawsze miało nazwę:"...Zlot Gwieździsty imienia ks Zdzisława Peszkowskiego..."Mało tego, jeden z "czarnych" jest nawet w nazwie tego zlotu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to pytanie nie na miejscu."Czarni bracia" się nie wciskają tylko są gospodarzami tego zlotu.Jakby nie wszyscy pamiętali to częstochowskie rozpoczęcie sezonu zawsze miało nazwę:"...Zlot Gwieździsty imienia ks Zdzisława Peszkowskiego..."Mało tego, jeden z "czarnych" jest nawet w nazwie tego zlotu...

Dokładnie - kolego @Mawet może poczytasz najpierw o idei tego zlotu oraz kto go organizuje zanim sie wypowiesz... uświadomię cię, że jedzie się tam, żeby sie pomodlić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak w końcu z ta częstochową jedzie ktoś do czestochowy może by sie jakoś gdzieś umówić i jechać zwartą grupą...temat ucichł a czas ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rzucił pomysł zbiórki od Młynem, jest to o tyle dobra sugestia, że w odróżnieniu od zbiórek w środku miasta jest cień szansy, ze chociaż przez jakiś kilometr lub dwa będziemy jechać we wcześniej ustalonych grupach ;P Co do godziny, to czerpałbym pełnymi garściami z doświadczenia osób, które już tam były wcześniej, biorąc poprawkę na to, że będziemy jechać pewnie w 3 grupach i będzie nas dosyć dużo, co w sposób nieunikniony powoduje pewne obsunięcia czasowe, które należy uwzględnić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak w końcu z ta częstochową jedzie ktoś do czestochowy może by sie jakoś gdzieś umówić i jechać zwartą grupą...temat ucichł a czas ucieka

cześć przyjeżdżasz moto może do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również czekam na jakieś konkretne informacje co do wspólnego wyjazdu na czestochowe. Pisze się na 100 %, już sobie wolne w pracy zoorganizowałem i tylko czekam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może stacja LUK OIL na rogu Włókniarzy - Pabianicka???nie raz i nie dwa już się tam spotykaliśmy :smile: i zgarnialiśmy potem resztę ludzi z Portu Łódź :)korki w Częstochowie będą pewnie masakryczne więc proponuję też wcześniejszą godzinę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka niestety może być ciężko, teraz za dużo ruchu nie mam :P No ładnie, to musiałem sprzedać moją kochaną R1, żebyś mi zaproponowała przejażdżkę, to przez Ciebie... :P Chyba Was będę autem gonić :P Albo Was przegonię hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku jak chętny jesteś to mam miejsce wolne, a jeżeli chodzi o Twe wymiary to już woziłem kumpla o identycznych parametrach :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym Carefourem to się dużo grup zbiera, Młyn to dobra opcja, bo już za miastem, Crosiak dobrze mówi :DPS- poszukuję kasku i kurtki dla mojego plecaczka ( i nie mam na myśli Byka ;P) Jeśli ktoś ma wolna kurtkę w rozmiarze najprawdopodobniej S i jakiś wolny kask to proszę o informacje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka małą propozycję :decayed:

 

Ustalmy pierw plan trasy na Jasną Górę a później miejsca zbiórek ?

1. czy lecimy prostą trasą- jedynaczką Łódź -Częstochowa

http://g.co/maps/q6k6v

2. czy Pabianice, Dłutów, Wadlew, Bełchatów, Kamieńsk, Częstochowa

http://g.co/maps/b5na2

 

a może ktoś ma jeszcze inna trasę ?

 

pozdrawiam

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...