Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

Łęczyca i ozo z Luk oil-a jak co roku leci wiec zapraszam

Będziemy z Wodzem, już powoli obgadujemy temat :smile: ja jestem świeżak, ale wodza i jego Suzuki GSXR pewnie kojarzysz . . no i jeszcze kilku ludzi z łęczycy których na forum nie ma..

A nikt nie wybiera sie do warszawy tego dnia?

A Warszawa nie jest w kolejny weekend czyli 21-22 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można się zgadać przy stawach stefańskiego (przy ul. Rudzkiej) i wyleciec przez Rzgów lub od razu na krajówke

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remont jest juz ku końcowi droga prosta ładny nowy asfalt nie ma tragedii jak w tamtym roku. Śmigam codzienny tą drogą

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana miejsca rozpoczęcia sezonu motocyklowego Jasna Góra 2012 na GIETRZWAŁD Dołączona grafika k/ Olsztyna.

Więcej info:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=317696088292141&set=a.317696084958808.71477.100001552561988&type=1&ref=nf

I co Wy na to? Zmiana planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan prezydent strzela sobie w stope, ale to juz jego problem.Opamietanie przyjdzie jak go zjada w mediach i w internecie.Rozpoczecie sezonu w Czestochowie jest juz tak zakorzenione w swiadomosci motonitów, ze zmiana miejsca nie wchodzi wgre.To tak jak by ktos chcial przenoscic przystanek woodstock :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja, nie jadę do żadnego Gietrzwałdu, żeby posiedzieć godzinę na mszy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak ta W-wa. To zakończenie w Bełchatowie było podobne do tego co niektórzy tu opisują. 1,5h na mszy a potem każdy wracał jakoś osobno. Jedyny fun to ilość moto i miła atmosfera co nie było bez znaczenia. Wydaje mi się, i nie ma się co oszukiwać, że większość jedzie bo chce się przejechać a jeżeli na Bemowie są jeszcze jakieś atrakcje to czemu nie. Nie namawiam do grzechu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif , pojadę bo chce się z Wami przejechać ale jakieś gierzgwałty i parki miniatur jak tu taki jeden proponował nie za bardzo wchodzą w grę. :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem żeby Wam to pokazać ale widzę że już wcześniej Salvelinus znalazł :smile:

Dołączona grafika

 

I teraz jest pytanie czy jechać? A jak jechać to gdzie jechać? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YohnnY: Skoro Salvelinus znalazł to po co wklejasz ? :P

 

Ps. Zdania na "innych" forach sa mocno podzielone

Z naciskiem na mocno i na podzielone.

Normalnie sam jestew ciekaw co z tego wyniknie.

 

piyok: To faktycznie moze byc bardzo sensowna alternatywa

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to pod Olsztyn nie jadę, a do Częstochowy chyba nie ma po co.Może pokuszę się o W-wę, ale to jeszcze się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazacie że to chodzi o olsztyn koło czestochowy a nie na mazurach?

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazacie że to chodzi o olsztyn koło czestochowy a nie na mazurach?

Ale wpisując w mapę Gietrzwałdzie to jest na mazurach :sad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...