Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze z tą pogodą faktycznie lipa wychodzi ale ja jeżeli będzie to tylko mały deszczyk to będę jechał na 100 % a jeżeli będzie padało tak konkretnie to też sobie odpuszczę. Miejmy nadzieję że będzie wszystko dobrze, wkońcu jedziemy się modlić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też takie zapytanko do osób, które jadą z lukoila. którędy będziecie jechać. Jak nie Mielibyście pomysłu jak jechać i nie pogubić się na skrzyżowaniach. to może pojedziecie w taki sposób czas przejazdu około 20min. pabianicką kierunek rzgów/ pabianice (3x światła) później w rudzką (jest przejezdna budowa jest ku końcowi) puszczona jest nitka pod koniec granic miasta, dlaej do rzgowa cały czas prosto i wyjeżdzacie przy skrzyżowania za ptakiem na wprost parkingu kerakoll.takiem moje dwa grosze, bo nie proponowałbym jechać przez rzgowska :smile: do zobaczenia

to będziesz w takim razie prowadził bo ja zawsze jadę przez Rzgowską innej trasy wyjazdowej nie znam :P tylko pamiętajmy żeby być na LUKOIL-u około 7:30 żeby długo na nas nie czekali na Kerakoll :smile: mamy około 30 minut żeby dołączyć do reszty...co do reszty zbierającej się na Kerakoll... poczekajcie na nas :)PS jeżeli pogoda ma być taka jak dziś czyli pochmurno ale bez opadów to dla mnie pogoda idealna :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że w niedziele ma zdrowo padać ale po południu...(choć w sumie to nas nie ratuje) a w nocy nawet ulewy... aczkolwiek w piatek też miało cały dzień padać a tym czasem spadło pieć kropel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz w takim razie prowadził bo ja zawsze jadę przez Rzgowską innej trasy wyjazdowej nie znam

spoko mogę podjechać na lukoila i Was poprowadzić mam niedalekoOgólnie jak patrze, pogoda na meteo.pl to w łodzi to tak średnio ma padać a w częstochowie sucho, tylko niska tempna lukoilu powinienem się pojawić tak gdzieś koło 7.10 i pczekam,może pare min wcześniej ludzie się pozbierają i ruszymy.

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pogody polecam http://meteo.icm.edu.pl/. Jak ktos ogarnia czytanie meteogramów (co nie jest niczym skomplikowanym) to jest to najlepsza prognoza jaka może być. Czasem sprawdza się dosłownie co do godziny i często jest aktualizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek miało padać cały dzień - było pochmurno a poszedłem na rower i wróciłem w szczerym słońcu koło 18;30-19;00. Dziś to samo. Same słowa zniechęcenia odnośnie wyjazdu do Skierniewic a było nas 9 motongów. Co prawda lekko kropiło w okolicach Jeżowa ale przeszło szybko i sami widzicie jak jest teraz. Może skończmy pier**lić o pogodzie bo jak komuś ma coś przeszkadzać to zawsze będzie przeszkadzać. Zobaczymy rano i jak będzie pochmurno to nie ma co zapeszać, tylko jechać jak nie pada.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz,bac sie nie boje,jesli bedzie lekko kropic jade.Wkladam kondona i naprzod.Jak bedzie lac,to dam sobie spokoj.Pare godzin siedziec tam zmoknietym i wracac nie pasuje mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERAKOLL 8:001. ajejman (przy dobrej pogodzie)2. jarek (lupo1978)3. Wojtas ( przy dobrej pogodzie )4. Kukizb55. Łukasz (lukas_01)6. Konrad85 (także 7;30 zahacza LUKOIL)7. Aidekk8. Sajd + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)9. Bulba z plecaczkiem (jak nie bedzie padac)10. Krzysztofor (może z plecaczkiem)11. Marcin (m_sokol - jak nie będzie padać)12. Artur ( jak nie będzie padać )LUKOIL1. Jarek Wadowiec2. Konrad i Asia3. Łukasz i Paulina ( przy dobrej pogodzie )4. MIchał + Kasia5. Kark 6. Mała (jak nie będzie padać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie wczas o tym piszę ale nie było mnie przy kompie.Jak chcecie jechać o 08:00 to dojedziecie tam na 11:00 i to z dużymi postojami...Jaki gry plan na miejscu?Ja jak będzie pogoda to z plecakiem jadę trochę później, ewentualnie do zobaczenia na miejscu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie sie z do was doczepie.KERAKOLL 8:001. ajejman (przy dobrej pogodzie)2. jarek (lupo1978)3. Wojtas ( przy dobrej pogodzie )4. Kukizb55. Łukasz (lukas_01)6. Konrad85 (także 7;30 zahacza LUKOIL)7. Aidekk8. Sajd + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)9. Bulba z plecaczkiem (jak nie bedzie padac)10. Krzysztofor (może z plecaczkiem)11. Marcin (m_sokol - jak nie będzie padać)12. Artur ( jak nie będzie padać )13. Tomek ( Leszczu - jesli mnie nie bedzie przed ósmą to znaczy, że nie będę .)LUKOIL1. Jarek Wadowiec2. Konrad i Asia3. Łukasz i Paulina ( przy dobrej pogodzie )4. MIchał + Kasia5. Kark6. Mała (jak nie będzie padać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne czy będzie padać czy nie, ale i tak jadę :smile: w deszczu trochę się najeździłem więc będzie do przodu :)Najpierw lukoil powtarzam będe około 7.10 najlepiej ruszyć o 7.30 i spokojnie dojechać do grupki Kerakoll na 8.00. Tak jak w wątku wcześniej będe prowadził. rospiska dojazdówki jest wyżej. Do zobaczenia za 6 godz i 15 min :riding:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie napawa optymizmem, drogi mokre po nocy. Za to na dziś nie zapowiadają na trasie Łódź -> Częstochowa opadów powyżej 0.25 (większa mżawka). Sami zobaczcie:

http://www.meteoprog.pl/pl/wmap7days/

 

Ja nie wierzę w pogodę długo terminową, ale taką na 24 godz to chyba da się dość dobrze przewidzieć.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 6:00 rano mordeczki i według każdego wykresu meteo pokazuje że opady poniżej 1mm a to oznacza wilgotność a nie opady... tak samo w Częstochowie... a dojdzie jeszcze nam większa temperatura...

 

jeżeli pogoda ulegnie zmianie i zacznie padać to po prostu wrócimy.... ale spróbować zawsze możemy... miało padać w nocy a nie spadła ani kropla... teraz jest tylko wilgotność a przy większej temperaturze uważam że będzie się dobrze jechało...

 

 

do zobaczenia o 7:30 na LUKOIL i o 8:00 na Kerakoll

 

i lewa w górę :riding:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

 

 

 

PS będzie się źle jechało to dojedziemy do Kruszowa do Oberży i spędzimy dzień przy jedzeniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, Kremujemi, impregnujemy i jedziemy cukru wkońcu nie jesteśmy i nie mamy przejechane 200 km na sezon, że mokrego deszczu się boimi :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mokrego deszczu się boimi

A widział Ty kiedy suchy deszcz?Byłem właśnie chleb kupic i jest lekka mżawka, nie ma tragedii. Mokro i trzeba oczywiście uważać ale większość trasy padać nie powinno a jeśli tak to nie bardziej niż teraz. Odwagi ludzie (o ile to czytacie o tej nieludzkiej godzinie :biggrin:)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...