Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

Link nie dziala ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link wskazuje na centrum Katowic ;)Kerakoll jest za Rzgowem na krajowej jedynce, naprzeciwko C.H. Ptak - dziewczyny wiedzą :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis linku faktycznie mogl wprowadzac w blad, ale nie pokazywal centrum Katowic :smile:

Poprawione

http://mapy.zumi.pl/,,,19.49288615,51.6436037,3,1b,index.html

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek sobota czy niedziela ta 7;00 rano? Ja na 80% się piszę (jak będzie padał śnieg albo będzie makabrycznie pizgało to odpuszczę). Lokalizacja ok!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, na litość Boską, czemu się upierasz na ten Lukoil. Nie pamiętasz jak to wygląda po pierwszej sygnalizacji? Ustawmy się w Kruszowie, wtedy już nie ma świateł i można jechać całą eskadrą. Przecież nim z Łodzi wyjedziemy to już grupa się posypie :sad2:

 

nie uczepiłem się tylko to jest propozycja... i tak pewnie będzie blokowanie skrzyżowań, jazda na czerwonym itd więc gdzie widzisz problem z rozsypaniem grupy? :biggrin: ja nie pamiętam żeby był wyjazd większą grupa bez blokowania skrzyżowań :P

 

 

Opis linku faktycznie mogl wprowadzac w blad, ale nie pokazywal centrum Katowic :smile:

Poprawione

http://mapy.zumi.pl/...3,1b,index.html

 

propozycja też fajna... proponuję żeby większość zadecydowała... gdzie w niedziele się spotykamy i o której....

 

 

ja pitole co Wy ludzie z tą sobotą?

 

już nie pitolimy :biggrin: Ty, Byku i parę innych osób wybiliście mi już tą sobotnią propozycję z głowy :smile:

 

 

to może tak... zróbmy listę od nowa z dopiskiem propozycji miejsca spotkania... tam gdzie będzie większość tam się spotkamy... co wy na to??? Koper to tylko propozycja :biggrin: więc spokojnie :biggrin:

 

 

oto lista...

 

1. Konrad i Asia - 8:00 LUKOIL

2.jarek http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

3.Wojtas ( przy dobrej pogodzie ) :biggrin:

4. Łukasz i Paulina ( przy dobrej pogodzie ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie do tego to zmierza :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy konkretny plan Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie. Wszystko prezentuje się bardzo ciekawie i nie ma szans aby coś sie nie powiodło Smile Niewątpliwie interesująco również brzmi Park Miniatur! Będzie co robić panowie podczas najbliższego weekendu:) Do zobaczenia!

 

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!

Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !

Inauguracja sezonu motocyklowego !

 

 

Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r. do Częstochowy i na Jasną Górę, przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

 

14 kwietnia - sobota godz. 11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

 

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe w Częstochowie – program:

11.00 – Moto-Kiermasz (III Aleja)

11-15 – Zbiórka krwi dla dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)

11-23 – Wystawa motocykli (Pl. Biegańskiego)

12-13 – Konkursy dla dzieci (Pl. Biegańskiego)

17.00 – Oficjalne rozpoczęcie imprezy

17.30-20.30 Koncerty zespołów: (Pl. Biegańskiego)

21.00 - Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS

 

 

15 kwietnia – niedziela godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „ZLOT GWIAŹDZISTY”

 

11.00 – Parady motocyklowa ( Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)

13.00 – Msza Św. W Bazylice

16.00 – Zakończenie imprezy

 

Baza noclegowa: Camping Oleńka tel. 601463980 , e-mail: sekretarz@jurariders-tcm.pl

 

 

Zapraszamy również do Parku Miniatur w Częstochowie „Złota Góra”

www.zlotagora.com

 

 

Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy, a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze sprawy i jak co roku, rozjedziemy się

do domów. Przekonani jesteśmy, że Częstochowa i Jasna Góra w te dni kwietniowe,

14 i 15, będą dla Was najlepszym miejscem do zainaugurowania

sezonu motocyklowego 2012 roku.

 

 

Z motocyklowym pozdrowieniem !

 

GREMIUM MC Częstochowa

JURA RIDERS FG Częstochowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konrad i Asia - 8:00 LUKOIL

2.jarek http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

3.Wojtas ( przy dobrej pogodzie ) :biggrin:

4. Łukasz i Paulina 8:00 Lukoil ( przy dobrej pogodzie ) :P

5. Łukasz 7.00 kerakoll

6. MIchał + Kasia 8:00 Lukoil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konrad i Asia - 8:00 LUKOIL2.jarek3.Wojtas ( przy dobrej pogodzie )4. Łukasz i Paulina 8:00 Lukoil ( przy dobrej pogodzie )5. Łukasz 7.00 kerakoll6. MIchał + Kasia 8:00 Lukoil7. Aidekk 7.00 kerakoll

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konrad i Asia - 8:00 LUKOIL2. jarek3. Wojtas 7.00 Lukoil / Kerakoll ( przy dobrej pogodzie )4. Łukasz i Paulina 8:00 Lukoil ( przy dobrej pogodzie )5. Łukasz 7.00 kerakoll6. MIchał + Kasia 8:00 Lukoil7. Aidekk 7.00 kerakoll

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konrad i Asia - 8:00 LUKOIL

2. jarek

3. Wojtas 7.00 Lukoil / Kerakoll ( przy dobrej pogodzie )

4. Łukasz i Paulina 8:00 Lukoil ( przy dobrej pogodzie )

5. Łukasz 7.00 kerakoll

6. MIchał + Kasia 8:00 Lukoil

[*]7. Aidekk 7.00 kerakoll

[*]8.Sajd 7,00 kerakol + 2 obie zmotoryzowane (w sumie 3 oczywiscie jak niebedzie padać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, tak sobie patrze na plan imprezy i dochodze do wnioskuze wymarsz o 7 rano to moze byc jednak za wczesnie.Nawet jezeli ktos chce wziac udzial w paradzie z Przeprosnej Gorki, ktora zaczyna sie o 11to start o 8 moze byc lepszym pomyslem.Nawet wtedy zostaja 3 godziny na dojazd, trzeba by chyba pchac motonga do samej Czestochowyzeby nie zdazyc ;)Co o tym sadzicie ?Sory za zamieszanie, ale chce zeby to wypadlo jak najlepiej.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie zbierzcie sie gdzies na wylocie (rzgow kruszow tuszyn) gdziekolwiek tylko nie w miescie! Kurde zobaczycie co bedzie po pierwszych swiatlach! Tak wiem blokowanie skrzyzowan (zobaczycie jak to wyglada w praktyce!) jak dotej pory jechalem juz w paru wiekszych grupach i tylko w jedej taki manewr mial sens i dobre wykonanie (TERROR) w innych to poprostu nie daje rady bo kazdy gdzies zostanie i tyle a spotkac sie juz na wylocie to chyba zaden problem a stresu duzo mniej... Ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko moje zdanie...

Gowno prawda !To swieta prawda :smile:))

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...