Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklowy Na Jasnej Górze 14-15 Kwietnia 2012


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak chce sie dostac pod sama (scene) bo nie wiem jak to inaczej nazwac to o tej musi wyjechac ale msza zaczyna sie o 12 wiec glupota jest stac tam 4 godziny a pozniej jeszcze czekac na wyjazd nastepne 2 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjedziecie o godzinie 8 z łodzi to spokojnie wjedziecie na Błonia ( czyli przed ołtarz/scenę :P )Ja jak wyjeżdżałem skuterem o 6 i byliśmy tam około 8 to do 10,30 było można wjechać na błonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu tak wczesnie chcesz wyruszyc Mariusz? czyzbyś chciał nowym jajem pobić rekord czasu przejazdu łódz>czestochowa? :]

Jakbym chciał bić rekordy prędkości, to bym dołączył do grupki zapierd... :)a na poważnie, ktoś wcześniej już proponował żeby zebrać się o 7.00 i wyruszyć o 7.15, dlatego pytam,nie byłem nigdy na tym zlocie, ale jak już jadę to lepiej stanąć gdzieś od frontu, niekoniecznie w 1 rzędzie, ale żeby coś było widać,a nie dwa kilometry od tyłu żeby stragany pooglądać.Potem można by tak w połowie mszy zacząć się zbierać, to zaoszczędzi się czas przy wyjeździe,i może po drodze coś jeszcze zahaczyć (w ostateczności nawet Kruszów).Wątpię żeby zbierając się o 8.00, czyli wyjazd o 8.30, dało radę na 10.30 dotrzeć, jak będzie tyle osób co w zeszłym roku, to w korkach przed Częstochową godzina zleci.

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 7 to troche moze pizgac po nocy, W polowie mszy zacząc sie zwijać powiadasz, tylko ciekawe czy uda się z tamtąd wydostać:]Jesli blizej weekendu okaze sie bedzie powyzej 5 st w nocy to moge leciec o 7:] bo wiesz jesli zbiorka o 7 to ja bym musial z wioski swojej ok 6:30 wyjechac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wątpię, że wyjeżdżając o 8, wjedziecie na błonia (ostatnio wyjeżdżając około 7 nam się nie udało - na pewno nie środkiem, policaje blokowali wjazd).just my 2 cents.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam nie zalezy na tym zeby sie ladowac na błonia tylko poprostu o dobra zabawe bez stresu wiec dlatego nie jedziemy o 7 kiedy jest zimno jak cholera tylko o 9:30 bo i tak dojedziemy i tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booooże, co Wy tu za głupoty wypisujecie? :P W zeszłym roku podobnie jak 2 lata temu wyjechaliśmy z Łodzi o 9, by po 45min dotrzeć do Częstochowy. Siusiu na BP i na Jasną. I jasne, że dostaliśmy się na Błonia. Na sam środek, a 2 lata temu jeszcze bliżej. Także proponuję bez stresu. Chyba, że chcecie się pokusić o Przeprośną Górkę tak jak to zawsze proponowali organizatorzy. Tam faktycznie trzeba być wcześniej i jechać na Błonia wśród zagotowanych Simsonów, w oparach wachy, bez tlenu, paląc sprzęgło ;) Z własnego doświadczenia odradzam, a w związku z tym, że niebiescy zwykle pilnują wjazdu na błonia zanim ekipa Goldwingów się tam nie pojawi to nie ma sensu pchać się tam o 7. Także proponuję dla wolniejszych wyjazd najwcześniej o 8 i podłączenie się już na deptaku do tych, którzy zmierzają na Błonia :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, po co chcecie się pchać na sam środek i głębiej placu? - W ubiegłym roku jak byłem, to zaparkowałem na samym brzegu wyjazdu na kostce i był super dostęp. Jeżeli wjedziemy w kilka/kilkanaście motocykli na te pole, to będziemy czekać na wszystkich, którzy zaparkowali za nami i zagrodzili nam wyjazd w stronę ulic. Sam byłem świadkiem jak motocykle się gotowały i właściciele na nich także, gdy musieli slalomy kręcić pomiędzy ludźmi.Mogę się mylić, ale parkowanie na kosteczce przy parku, przy parkingu etc. to najlepszy pomysł - co nie oznacza, że jak będziemy wcześniej to źle :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jakaś 1 wersja od osób które były ?

 

bo wyjdzie że wyjedziemy o 11.00, o 11.45 na miejscu, godzina mszy i o 14.00 w domq http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wjedziemy w kilka/kilkanaście motocykli na to pole, to będziemy czekać na wszystkich, którzy zaparkowali za nami i zagrodzili nam wyjazd w stronę ulic. Sam byłem świadkiem jak motocykle się gotowały i właściciele na nich także, gdy musieli slalomy kręcić pomiędzy ludźmi.

Z moich kilkuletnich obserwacji (stanie również na kostce) wynika, że wszędzie się można zagotować :smile: Nie twierdzę, że jakieś miejsce jest lepsze czy gorsze, bo nie oszukujmy się - nie da się zaplanować tego, gdzie się stanie. I raczej nie łudźcie się, że uda Wam się stanąć obok siebie w ekipie większej niż trzy, cztery motocykle, przerabiałam to. Co do kostki - wystarczy, że nie będziecie z brzegu i już się na kostce nie zatrzymacie, bo Was nikt z środka nie wypuści i z tłumem pojedziecie na Błonia. A tam kierujący ruchem będzie kierował jeden motocykl na lewo, a drugi na prawo. Jak zaczniecie kombinować to wywalicie barana i tyle z tego będzie. Na Błoniach najlepszym wyjściem jest jechać najbardziej na boki jak się da. Wtedy po zakończeniu mszy można zjechać bocznymi uliczkami i nie pchać się na dół główną aleją. Gdziekolwiek staniecie moja rada jest taka, żeby przy zjeżdżaniu poczekać aż większość motocyklistów opuści Błonia. To trwa długo, ale przynajmniej zjazd jest bezbolesny dla Was i Waszych maszyn :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzucę moje 3 grosze:PW zeszłym roku wyruszyliśmy około godziny 8.00, w Częstochowie byliśmy około 9 i wjechaliśmy pod sam Ołtarz praktycznie :)Ja polecam start około godziny 8.00Jest mała szansa, że wybiorę się z Wami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję zrobienie listy obecności :smile: Niedziela 15 kwietnia stacja LUKOIL róg Włókniarzy i Pabianickiej godz 8:00 wyjazd mniej więcej 8:301. Konrad i Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 15 kwietnia stacja LUKOIL róg Włókniarzy i Pabianickiej godz 8:00 wyjazd mniej więcej 8:30

 

1. Konrad i Asia

2.jarek http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

3.Wojtas ( przy dobrej pogodzie ) :biggrin:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm powiem tak... jeszcze parę dni temu pisałem że w sobotę ma padać a w niedzielę ma być słonecznie...

 

na dzień dzisiejszy czyli poniedziałek wygląda to tak http://www.tvnmeteo.pl/pogoda/polska,1/prognoza/lodz,22283.html

 

że w sobotę słonecznie a w niedzielę pochmurno....

 

mamy jeszcze trochę czasu więc myślę że czwartek albo piątek zdecydujemy w jaki dzień pojedziemy... bo przecież zlot na jasnej górze jest cały weekend... więc może wybierzmy bardziej pogodny dzień? :smile:

 

wiem że większość i ja też chce w niedzielę... ale czy nie rozsądniej jechać w ten dzień weekendu który będzie bardziej słoneczny?

 

LUKOIL pozostawiam bez zmian ale chciałbym usłyszeć czy jedziemy w niedzielę bez względu na pogodę czy może zobaczymy właśnie w czwartek lub piątek jak to będzie z pogodą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio z całym szacunkiem, ale impreza motocyklowa w Częstochowie w niedzielę jest kilkakrotnie ciekawsza niż w sobotę... W sobotę jak ktoś jedzie, to raczej po to, by nocować na miejscu i być w niedzielę od rana.Chyba, że pojedziecie w sobotę i w niedzielę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, na litość Boską, czemu się upierasz na ten Lukoil. Nie pamiętasz jak to wygląda po pierwszej sygnalizacji? Ustawmy się w Kruszowie, wtedy już nie ma świateł i można jechać całą eskadrą. Przecież nim z Łodzi wyjedziemy to już grupa się posypie :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja wtrace swoje trzy grosze

Dla grupy 100-120 proponuje spotkanie o 07:00 lub 08:00 na parkingu pod Kerakoll`em

 

http://mapy.zumi.pl/...3,1b,index.html

 

Kwadransik ple ple ple i zaczynamy sie kulac do Czestochowy.

 

Dlaczego tam ?

Ano dlatego, ze wszystkie stacje tudziez inne zatoczki na trasach wylotowych w strone Czestochowy

sa z.........e motocyklami i bedzie sie nam bardzo ciezko znalezc.

Dlaczego tak wczesnie ?

Ano dlatego, ze w drodze do czestochowy trzeba liczyc ze dwa przystanki

Siku, fajka, kupa, tankowanie...

 

Ktos moze powiedziec, ze przeciez kazdy przyjedzie najarany, wysikany, zatankowany....

Otoz nie, ZAWSZE znajdzie sie jakis osobnik, ktory w ostatniech chwili sobie o czyms przypomni. :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...