Jump to content

sln

sln
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkie Motocyklistki i Motocyklistów ;). Mam na imię Michał, liczę sobię 24wiosny i mieszkam w Zgierzu ale spotkać można mnie w Łodzi jak i okolicach. Motocykle interesowały mnie od dzieciaka, i jak tylko finanse pozwoliły zrobiłem prawko kat.A po czym kupiłem pierwszy motocykl. Od roku śmigałem XJ600S Diversion, a od 2ch dni jestem szczęsliwym posiadaczem FZS 1000 FAZER. Interesuje się motoryzacją i 2 i 4 kółka, a do tego lubię podłubać przy czymś z flexem i spawarką ;).

Pozdro Wszystkim.

siemka tylko nie szalej z tą spawarką i szlifierką. motorów się nie spawa po fabryce dla jasności. Takie moje zdanie B) szanuj życie swoje i innych. Serdecznie witam dozo. na drodze albo na dellu wielkie yOO YoOOo :riding:

bzikenzzz

spokojnie ;). bardziej miałem na myśli robienie wydechów, DIY stelaża pod kufer czy pospawania pękniętego dekla, podnóżka czy mocowania lusterka ;). rzeczy wpływające na bezpieczeństwo się wymienia :biggrin:.

Edited by sln (see edit history)

Cześć

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

• 2 weeks later...