Jump to content

Świece Ngk Vs Denso


Kefas
 Share

Recommended Posts

Hea

 

Tak się przymierzam do wymiany świec w swoim triumph'ie i juz kupowałem NGK (w sumie innej firmy to nie znałem nawet) jak zobaczyłem, że dużo ludzi chwali sobie świece Denso. Używa ktoś? Macie jakieś przejścia z jednymi lub drugimi? Chodzi mi o świece irydowe. No i tu w zasadzie druga część pytania - czy świece irydowe faktycznie są dużo lepsze czy pic na wodę?

Link to comment
Share on other sites

W małych pojemnościach (czyt. piżdżikach) powodują lepszą reakcje na gaz, jeśli chodzi o NGK vs Denso to niektórzy moi znajomi mówią, że NGK zeszło na psy, a teraz Denso króluje.

fuc5jq.jpg

Link to comment
Share on other sites

przy denso trudniej narazie o podróbkę

irydowe to pic na wode, zwykły śmiertelnik nie odróżni pracy silnika między zwykłą a standardową, lepiej zmienić standardową 2x częściej, zwłaszcza przy 2T

Edited by barteklodz (see edit history)

Bus, bagażówka

stała trasa Łódź-Paryż(F)-Łódź

663-231-860

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem w stanie zauważyć różnicy w jeździe miedzy Denso a NGK. W tym sezonie założyłem właśnie Denso. Podobno jakościowo są ok, bo są produkowane tylko w Japonii, a NGK mogą trafić się różne.

Link to comment
Share on other sites

Guest henry1125

Pracuję przy autach i dwa razy reklamowaliśmy Denso (były to świece żarowe), a na NGK nigdy się nie zawiodłem. Poza tym NGK nie dzieli świec na "pierwszy montaż" i na te do kupienia w sklepie,w każdym razie tak mówili na szkoleniu. Żeby nie było, że Denso jest złe, w hurtowni właśnie je polecali, dlatego zaczęliśmy ich używać, ale odkąd mieliśmy reklamację wróciliśmy do NGK.

Link to comment
Share on other sites

Firma Denso stosowana jest w notocyklach suzuki itp robi spoko układy zapłonowe jak do tej pory nie spotkalem sie ze złą opinią tak ze polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak jak w temacie zastanawiam się jakie świece wybrać aktualnie mam NGK ale zastanawiam się nad wymianą i nie wiem czy na NGK czy Denso ? Duża różnica jest pomiędzy tymi markami ?

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałem się wybrać Denso . Tylko mam obecnie NGK CR8EK i znalazłem odpowiednik Denso ale dla CR8E co oznacza to K na końcu ? Czy ten model będzie pasował ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...