Jump to content

Folia / Okleina Na Motor

Koniorek
 Share

Recommended Posts

Dzwonilem przed chwila do firmy ktora zajmuje sie obklejaniem wlasnie aut i motorow i powiedzieli mi ze ta folia sie nie na daje na motor poniewaz jest ona tylko na plaskie powierzchnie a jak bym chcial u nich chromem obkleic caly motor to musialbym zaplacic 10.000 zł ! 

Czy ktos juz robil taka sama folia jak ta z aukcji i jaki byl efekt pozniej ?

oklejałem moto folią 3m od gościa ze zgierza. ogólnie jakość folii ok ale tylko na płaskich elementach. przy zagięciach już powstają problemy, nawet opalarka nie pomaga. po pewnym czasie okleina odchodzi o powstają pęcherzyki powietrza. ogólnie to szkoda kasy. jak chcesz mam trochę jeszcze folii biały połysk mogę ci odsprzedać po dobrej cenie, nie wiem dokładnie ile tego jest ale kilka metrów jeszcze będzie. 

oklejałem moto folią 3m od gościa ze zgierza. ogólnie jakość folii ok ale tylko na płaskich elementach. przy zagięciach już powstają problemy, nawet opalarka nie pomaga. po pewnym czasie okleina odchodzi o powstają pęcherzyki powietrza. ogólnie to szkoda kasy. jak chcesz mam trochę jeszcze folii biały połysk mogę ci odsprzedać po dobrej cenie, nie wiem dokładnie ile tego jest ale kilka metrów jeszcze będzie. 

ile chcesz za ta folie