Jump to content

Obstawa Ślubna 06.09 Łask

Konrad - Michał
 Share

Recommended Posts

Konrad - Michał

Witam,

Przepraszam, że piszę dopiero teraz ale info też świeżo dostałem. Znajomy z Łasku (oczywiście motocyklista) będzie miał ślub w najbliższą sobotę (tj.06.09.2014). Znajomi z Łasku i okolic robią Mu obstawkę ślubną. Jak powszechnie wiadomo, każdy chciałby mieć najliczniejszą obstawkę :smile: Uprzedzając pytania, Pan Młody nie był na forum ale jeździł kilka razy z nami w traski (np. Jeziorsko itp.). Kto ma czas i chęć, to serdecznie zapraszam.

Zbiórka będzie w Łodzi - McDonald - Al.Włókniarzy (przy Ul.Lutomierskiej) o godzinie 14:00. Wylot 14:15 do Łasku. Tam dołączamy się do reszty i jedziemy po Młodych ;)

W razie pytań, śmiało dzwońcie. :smile:

Mam również prośbę, jeżeli ktoś chce jechać to też prosiłbym o info w poście pod informacją, żeby nie było sytuacji, że wyruszymy nie czekając na kogoś, kto spóźni się 2 minuty. Lepiej byłoby zrobić wstępną listę wcześniej żebyśmy wiedzieli czy czekać na kogoś jeszcze czy ruszać.

Do zobaczenia :riding:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Konrad - Michał

Przecież połowa osób w pracy zamiast robić to się obija na forum :biggrin: hehehe

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

o ktorej jest slub i na jakiej ulicy? jaka trasa bedziecie jechac?

Ok.to ja tez sie pisze.

ja też się piszę ;) jako plecaczek oczywiście :biggrin:

Dopiero teraz powiązałem Was oboje :biggrin: tzn konta na forum :P

Hosel.  Daria90 i ManiekCBR to jednosc!!!!!! Hosel. No nie zauważyłeś? Do milego zobaczenia  jutro. LWG!!!!!!

haha :biggrin:  masz rację, przecież to takie oczywiste :biggrin::P

Dopiero teraz powiązałem Was oboje :biggrin: tzn konta na forum :P

zdemaskowałeś nas :biggrin:

Ej nie śmiać się  :smile: Ja wiem że Daria i Maniek są razem tylko te 2 konta skumałem dzisiaj :decayed:  :decayed:  :decayed:

za to wszystko Sławek spali jutro gume  :riding:

Bede trzeba pomoc;)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Konrad - Michał

W Łasku będziemy przed 15 przy rynku (na wysokosci stacji BP skrecamy w lewo i po lewej stronie jest rynek "nowe miasto" czy jakos tak. A z Lodzi to lecimy do Pabianickiej i obwodnica ;) do milego!