Skocz do zawartości

Rodzinna Dyskoteka W Dd2 14.09.2014


salat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Szykuje się kolejna impreza w dd2, tym razem będzie to dyskoteka organizowana przez Kamakirionnę i Greg Sin Keya także zapowiada się profesjonalna oprawa.

Bedzie scena Dj, dzieci juz od 2 tygodni szykują występy, oczywiście będą konkursy z nagrodami oczywiście grill być może bigosik i dużo muzyki zamówionej przez wychowanków dd2

W związku z tym zapraszam tym razem motocyklistów z rodzinami, zwłaszcza z własnymi dziećmi, jeśli tym razem przyjedzie mniej motocykli a więcej samochodów to nic się nie stanie bo wyjątkowo nie planujemy masowego wożenia na motocyklach.

Natomiast z racji na różne wydarzenia na poprzednich imprezach chciałbym napisać kilka uwag dotyczących bezpieczeństwa.

Po pierwsze zwracajmy szczególną uwagę na to aby w stacyjkach motocykli tudzież samochodów nie zostały kluczyki, jeżeli ktoś zobaczy kluczyk w stacyjce proszę go natychmiast wyjąć i oddać właścicielowi lub jeżeli nie wiadomo kto jest właścicielem pojazdu to proszę go dać mnie (mój motocykl jest dość leciwy więc chętnie czymś młodszym pojeżdżę ;) ) Pamiętajcie że dzieci w dd2 znają procedurę uruchomienia motocykla, a patrząc na większość z nas dochodzą do wniosku że jazda jest prosta i bezpieczna, samochodami też już umieją ruszyć dzięki Goni..... a niektóre jeździły nawet Willisem

Druga sprawa to jeśli jakieś dziecko zachowa się w sposób pozostawiający coś do życzenia czyli będzie aroganckie, roszczeniowe i uparte to proszę niezwłocznie mnie o tym poinformować a delikwent będzie wykluczany z imprezy. Dzięki temu że pojawiamy się tam dość często dzieci są dość ośmielone w stosunku do nas i czasem może się to przełożyć na zachowanie wymaga interwencji. Pamiętajmy że większość wychowanków dd2 nie miało możliwości brać dobrego przykładu z rodziców .....

Na koniec prośba, pamiętajcie że jedziemy tam dla tych dzieci i jeżeli któreś chce pogadać czy pobawić się, a my akurat jesteśmy czymś zajęci to poprośmy kogoś innego (na przykład mnie) 

 

Przepraszam was za to że wpisuję takie rzeczy ale czasem lepiej przypomnieć niż mieć później pretensję

 

Na koniec jeszcze prośba nie związana z bierzącą imprezą mianowicie kolega który odwiedził nas poprzednio i pokazał dzieciom jak szukać skarbów z wykrywaczem metali ma pomysł aby założyć w dd2 coś na kształt kółka modelarskiego i tu prośba do was jeżeli ktoś ma jakieś Małe Modelarze i byłby gotów się z nimi rozstać to będę niezmiernie wdzięczny za informację, oczywiście chodzi przede wszystkim o te prostsze bo raczej żadne ze Stefanem Batorym sobie nie poradzi a i Burza może się okazać zniechęcająco skomplikowana ale już kuter torpedowy Szerszeń powinno dać się zrobić ;)

 

Reasumując raz jeszcze zapraszam wszystkich 14 września z rodzinami na godzinę 16 do Domu Dziecka nr 2 w Łodzi na ul Aleksandrowskiej 137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy i może nową "L" przyjedziemy a dzieci nasze są za stare na taką imprezę . Dzięki za zaproszenie

A betoniarka będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że już jest temat :-) - dodam, iż będzie także Master of Ceremony nakręcający imprezę, który ruszy Wasze tyłki do konkursów dzieciaki vs motocykliści :-) będą nagrody, jeżeli ktokolwiek może dosponsorować drobne gadżety to proszę odzywajcie się :-) chodzi głównie o rzeczy dla dzieciaków :-) proponuję także aby wożenie L-ką badź motocyklami było właśnie formą nagrody. 

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem już do mnie pisała, lada dzień się z nią spotkamy, myślę też że tym razem słodycze które przywieziecie mogą posłużyć jako nagrody, a może lepiej wyprawki szkolne? co sądzicie?

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprawki szkolne zapewnia im dom dziecka, a ze słodyczy zawsze się cieszą, nie mniej jeśli ktoś może załatwić jakieś przybory szkolne to najważniejsze żeby były możliwie jednakowe ewentualnie po połowie dziewczęcych i chłopięcych bo były już przypadki że był jeden zielony długopis o który się prawie pobili ;)

Natomiast ostatnio jak rozmawiałem z dzieciakami to mówiły że bardzo by chciały "coś motocyklowego" przyznam że nie bardzo mam pomysł co to mogło by być bo tak naprawdę każdy element stroju motocyklowego jest drogi i do tego różne rozmiary, może coś podpowiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy mówił o "firmowych" smyczkach :biggrin: i Salat ja wiem że one lubią słodycze, tylko pamiętam na letnim grillu tony roztopionych w slońcu żelek to może np. jakieś cuksy paczkowane i niech właśnie biorą udział w konkursach aby dostać w paczkach z nagrodami przecież i tak wiadomo ze to wszystko potem w DD zostanie :biggrin:, zresztą ja do Ciebie dryndnę dziś wieczorem bo musimy pojechać rozplanować ustawienie itp :-)

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA  - niespodzianka ze strony Make My Day i Planet Arte - będzie ILUZJONISTA  !!!! 

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudownie, lada dzień będziemy wszystko dzielić i pakować :smile:, czekamy na potwierdzenie ostatnich atrakcji, reszta już załatwiona, pogoda nam nie straszna bo w razie czego przenosimy się pod dach więc kochani do dzieła !

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prośba od dzieciaków mianowicie przydała by im się do występu peruka a'la Kleopatra tyle że jasny blond, jakby ktoś miał coś takiego to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam info na stronie wydarzenia i ogólenie na fb - ja mam czarną kleopatrę jak chcą


aaaaaaaaaaaa i zapomniałam dodać iż około godziny 16.30 rozpocznie się malowanie buziek przez dziewczyny z ASP - taka dodatkowa atrakcja od Eweliny :-)

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...