Skocz do zawartości

Wasze Kaski Wykorzystane Przez Transmode


Chemiczna Malina

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie jak pisałam w poszukiwaniu kasków dla duetu projektantów Transmode? Teraz chciałam Wam pokazać co z nimi uczyniono :-)

flm_1409558992__10464329_912049952143931

 

flm_1409559226__10483141_912049388810654

 

flm_1409559248__10524374_912049698810623

 

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha pasjonujące :P

 

Kompletnie nie moja bajka ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie sądziłem, że kiedyś dotrę do końca Internetu... Czas wracać ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no projekty są, że się tak wyrażę "nietypowe" :biggrin: hahahahahaha ale i duet od lat znany z pokazów np. na hali sportowej podczas imprez techno itp. Nosić się tego nie da, ale gwarantuję Wam, że ich pokazy to istne spektakle :biggrin:

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no projekty są, że się tak wyrażę "nietypowe" :biggrin: hahahahahaha ale i duet od lat znany z pokazów np. na hali sportowej podczas imprez techno itp. Nosić się tego nie da, ale gwarantuję Wam, że ich pokazy to istne spektakle :biggrin:

 

Uwierzym na słowo ;). To  jeszcze jestem w stanie przyjąć w ramach mojej bardzo ograniczonej tolerancji :P

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...