Skocz do zawartości

ADA


ADA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Ada, mieszkam w Konstantynowie, posiadam Fennri czyli kopię Gilery DNA  o pojemności 80ccm. Motoryzacja jest ze mną od najmłodszych lat. Zamierzam w przyszłym roku zrobić prawo jazdy na A2. Pozdrawiam forumowiczów tych znanych i nieznanych   :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz..jak regulamin glosi zapodaj fotke swoja ,razem z 'bzykiem' oraz w stroju kompielowym....P.s witaj młoda! ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :smile: Nie jeździłaś nieraz po radogoszczu z koleżanką :smile: ? Bo rzuciły mi się w oczy dwie dziewczyny własnie jedna na DNA a druga nie pamiętam na czym. Skuter albo też DNA.

Edytowane przez Dominikf6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :smile: Nie jeździłaś nieraz po radogoszczu z koleżanką :smile: ? Bo rzuciły mi się w oczy dwie dziewczyny własnie jedna na DNA a druga nie pamiętam na czym. Skuter albo też DNA.

hej. raczej to nie ja :smile: Ja przeważnie jeżdżę okolice Retkinia, Aleksandrów, Lutomiersk, port Łódź.

Siemasz..jak regulamin glosi zapodaj fotke swoja ,razem z 'bzykiem' oraz w stroju kompielowym....P.s witaj młoda! ;)

 oj Dann. w stroju kąpielowym to jak będą cieplejsze dni ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 oj Dann. w stroju kąpielowym to jak będą cieplejsze dni ;p 

:biggrin: Młoda ty sie nie ujawniaj ktoś ty, bo się męskie grono dowie i kolejki pod bramą będa się ustawiać ,by z toba polatać  :decayed:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...