Skocz do zawartości

Obstawa Ślubu Wioli I Łukasza 20.09.2014


Wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich członków Forum. Zapraszam gorąco na Mój Ślub 20 września o godz 17 w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Łodzi na ul. Janosika 110. Mam nadzieję, że się stawicie. Bardzo na was liczę. Szczegóły w załączonym zaproszeniu. Każdy kto przyjedzie na swoim mechanicznym rumaku może liczyć na ślubny % upominek :smile: do zobaczenia Kochani :smile: :)

post-3683-0-90775800-1408616339_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zapomne to przyjade :smile:

napewno Ci przypomną :smile:

Jak tylko czas pozwoli podjedziemy ;)

Zapraszam serdecznie ;)

Zastanów się jeszcze dwa razy co robisz... jeszcze masz trochę czasu :smile:

he he he :smile: zastanowię, ale raczej zdania nie zmienię :smile: zapraszam na ślub :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK JUŻ NADCHODZI :-) 

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak jeździmy, od kilku lat, ale do łódzkiego forum należymy od niedawna. My jeździmy suzuki sv1000. Jeżeli ktś ma ochotę to serdecznie zapraszam.

Choć jeździli bście więcej niż niektórzy z forum mają wiosen to przecież nie jesteście motocyklistami bo... nie ma was w czwartki pod samolotem :smile:

Jest to moja ulubiona teoria dzięki której jak zawsze w czwartek nie stawiam się na miejscu zbiórki :smile::riding:

 

 

 

To My Was zapraszamy we czwartek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jeździli bście więcej niż niektórzy z forum mają wiosen to przecież nie jesteście motocyklistami bo... nie ma was w czwartki pod samolotem :smile:

Jest to moja ulubiona teoria dzięki której jak zawsze w czwartek nie stawiam się na miejscu zbiórki :smile::riding:

w tym tygodniu nie damy rady, ale w przyszłym napewno bedziemy :smile: niebiedkie suzuki sv 1000 to będziemy my :smile:)) do zobaczenia kochani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się być, choć mamy małą awarię, to znaczy mam nadzieję że małą... coś jak by nie ma ładowania, jak by akumulator się odłączał? Narzeczony ma posiedzieć nad tym, mam nadzieję ze do czwartku zdążymy, jak nie ten to następny... ale robię co w mojej mocy :smile: a może ktoś ma pomysł co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...