Skocz do zawartości

Festyn Rodzinny W Andrespolu 23.08.2014


AgaJaga

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z odbywającym się festynem będą  wystawiać się różne firmy z naszego regiony , organizatorzy chcąc zapewnić wiele atrakcji zorganizowali bryczki  mają być kłady i motocykle  gdyby ktoś chciał się troszkę( po lansować  :biggrin: ) tzn. zaprezentować , mamy darmowy żurek i mam nadzieję dobrą zabawę . Gdyby koś się zdecydował zbieramy się o 14-tej koło POKO

post-851-0-35817600-1408469004_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

14-tej koło POKO

 

A gdzie to jest to POKO ??? może jakiś namiar dla nie znających Andrespola. Jestem tam kilka razy w miesiącu ale raczej staram się nie zwalniać ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała kiełba to bardziej niemiecki zwyczaj z grilla ;) ale całkiem smaczna i DARMOWA ;)

AgaJaga  B)

Gwiazda pikniku :P wielokrotnie na scenie!

Festyn kiepski ;) ale uratowała go obecność MASY motocyklistów i fajna atmosfera ;) ! Wszystko dzięki Adze ;)!

Wszystko toczyło się ok... Dopóki koleś nie wyszedł na scenę i nie zaczął "śpiewać"... Już wolałem babcie :P bo cichsze były ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym u mam nadzieję że nie było aż tak nudno 

jesteście kochani i na motocyklistów zawsze można liczyć , jeszcze raz wielkie dzięki    :hi:  :rock:  :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...