Skocz do zawartości

Piknik Rekreacyjno-Sportowy W Inowłodzu 24.08.2014


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

flm_1408014247__piknik_flm_plakat.jpg

 

Zapraszamy serdecznie do Inowłodza 24 sierpnia 2014 na piknik rekreacyjno-sportowy. 

 

1. Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów zapewni grilla, ketchup, musztardę i pieczywo oraz jednorazówki. Oczywiście wszystko na ograniczoną ilość, także warto zabezpieczyć się i wziąć własnego grilla jeśli jest taka możliwość.

 

- Natomiast kiełbaski, karczki i napoje przywozimy we własnym zakresie! 

 

2. Na miejscu prawdopodobnie będzie otwarta budka z jedzeniem, ale ta informacja jeszcze zostanie potwierdzona bliżej terminu spotkania jeśli będzie taka możliwość.

 

3. Zabieramy ze Sobą badminton, piłkę do siatkówki plażowej, ręczniki oraz koce, a także dla spragnionych zimnej wody i silnego nurtu polecamy zaopatrzyć się w stroje kąpielowe.

 

Na miejscu jest plac zabaw także śmiało można zabierać Swoje pociechy!

 

Dla ułatwienia dojazdu, sprawdźcie jak dojechać z Andrespola na miejsce do Inowłodza przy ul.Tamka

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rycerze przybędą do nas jak się dowiedzą o pikniku :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie wyrobie z powrotem do PL. Jesli tak to jestem :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka bardzo fajna :smile: niedaleko mnie wiec raczej się pojawię :smile:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flm_1408192463__flm_wydarzenie_2.jpg

Zachęcamy osoby jadące motocyklami na piknik do Inowłodza, aby pojawili się o godzinie 11.00 w Tomaszowie Mazowieckim na stacji ORLEN (patrz mapkę).

Zrobimy wspólny przejazd nad tamę w Smardzewicach oraz zatrzymamy się na zwiedzanie bunkru kolejowego w Jeleniu. Kolejno udamy się do Inowłodza, a cały przejazd będzie nagrywany i pilotowany z samochodu. Materiał filmowy zostanie wykorzystany w oficjalnym klipie FŁM na rok 2014/2015 !! :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cool, co prawda po raz trzynasty, ale chętnie podjadę, by znów zobaczyć bunkier w Jeleniu - a nuż coś się zmieniło np. może jakieś tancerki wewnątrz ktoś ulokował :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda dopisze to się chyba wybiorę

może zbiórka pod carrefourem przy kolumny, budynek norauto

Bus, bagażówka

stała trasa Łódź-Paryż(F)-Łódź

663-231-860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam wolny weekend więc nic nie jest w stanie mnie powstrzymać przed przybyciem na 11 na orlen :P Jak by ktoś nie chciał sam z Łodzi ruszać to jestem do dyspozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...