Jump to content

Kask Hjc R-Pha 10 Plus Carbon Lorenzo

Recommended Posts

Witam :smile: 

Mam prosbe podpowiedzcie gdzie w Łodzi mozna kupic ten kask w rozmiarze :smile: S?

Podpowiedzi z zdresem i numerem telefonu mile widziane 

pozdro LwG

post-3886-0-91672300-1407320768_thumb.jpg

post-3886-0-39701200-1407320769_thumb.jpg

Pogadaj z Motorwingsami ;) Oni mają HJC chociaż akurat carbona nigdy na stanie u nich nie widziałem jednak pewnie da radę ściągnąć.

http://motorwings.pl/

Ja u nich kupowałem i mieli cene jak trzeba ;)

Edited by ridrick (see edit history)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

• 2 weeks later...

Pogadaj z Motorwingsami ;) Oni mają HJC chociaż akurat carbona nigdy na stanie u nich nie widziałem jednak pewnie da radę ściągnąć.

http://motorwings.pl/

Ja u nich kupowałem i mieli cene jak trzeba ;)

dziekufa kolego tak zrobilem przymierzalem i ok :smile: Pozdro

dziekufa kolego tak zrobilem przymierzalem i ok :smile: Pozdro

Rozumiem że jak kogoś na mieście spotkam w carbonie to będziesz ty ?? ;)

Mnie ten kask bardzo leży chociaz ja mam ten bardziej kolorowy żeby tak nudno nie było ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Rozumiem że jak kogoś na mieście spotkam w carbonie to będziesz ty ?? ;)

Mnie ten kask bardzo leży chociaz ja mam ten bardziej kolorowy żeby tak nudno nie było ;)

wlasnie w carbonie to poznasz ze to ja chyba ze juz ktos ma taki bo mysle ze widzialem jednego z forum motocyklowego stuntera w taki lub podobnym malowaniu :smile: wazne by bylo bezpiecznie w banke wiec i Tobie mam nadzieje sie dobrze bedzie w swoim nadal smigac :smile: do zobaczyska na szosie 

Pitbull