Skocz do zawartości

Kalendarz Motogen 2012


Arecki_ELW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kasia

    8

  • JAKUBKO

    8

  • Muodyv6

    7

  • Arecki_ELW

    7

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie nie działa ta wersja .pdf :whistling: Generalnie fajna sesja http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne zdjęcia. Zachowam sobie pdf na przyszły sezon foto ;)Zawsze takie pomysły są fajne.Szkoda ze to tylko BMW. Panny fajne :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne zdjęcia. Zachowam sobie pdf na przyszły sezon foto ;)Zawsze takie pomysły są fajne.Szkoda ze to tylko BMW. Panny fajne :smile:

Jeśli chodzi o pomysły na dziewczyny i moto na zdjęciach, to poszukaj tu... ;)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do czego potrzebny nam profesjonalny fotograf? Czy to ma być kalendarz PIRELLI? Można na przykładzie innych samemu pstryknąć samemu fotlki, dziewczyny też się znajdą chętne do pozowania. Nie ma sensu wydawać kasy na sesje fotograficzną jak można samemu i może być przy tym niezła zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do czego potrzebny nam profesjonalny fotograf? Czy to ma być kalendarz PIRELLI? Można na przykładzie innych samemu pstryknąć samemu fotlki, dziewczyny też się znajdą chętne do pozowania. Nie ma sensu wydawać kasy na sesje fotograficzną jak można samemu i może być przy tym niezła zabawa

A jak ktoś nie ma dobrego aparatu to może się spotkać z drugą osobą z forum;) ja mam cyfrówkę w hd i nawet ładne zdjęcia wychodza;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem zróbmy liste chetnych zbierze się zdjęcia odda komus żeby zrobił z tego projekt i zrobione a nie jakieś sranie po krzakach i nic z tego nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze że coś sie rusza cyfrówka jest cgętni też więc zaczynamy zbierać materiały które chcemy by się tam znalazły pierwszy kalendaż od czerwca 2012 do czerwca 2013 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif mysle ze spokojnie mozna przeniesc temat do zaczętego w 2011r kalendarz forumowy :whistling:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakubko zajmiesz się zbieraniem materiałow ? podał bys maila i wszyscy byśmy wysyłali do ciebie zdjecia maszyn i by się cos z tego skleilo abo wynajeło osobe od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ;)Juz kiedyś pisałem, że pomogęZdjecia slijcie na ridrick@wp.pl postaram sie je obrobić. Zapewne zrobie w paru wariantach i wygeneruje galerie byście mogli zrobić.Ja na ten rok planuje pare motosesji z lalkami i moze naucze sie robić fotki samych motorynek to bedziemy mieli Pro material na 2013 ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...